18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma tupecik

Rydzyk kusi młodych tanim jedzeniem. Niezła przynęta

31.07.2019  14:28
Rydzyk kusi młodych tanim jedzeniem. Niezła przynęta
Rydzyk kusi młodych tanim jedzeniem. Niezła przynęta Fot: Flickr

Tadeusz Rydzyk znany jest jako zdecydowanie najbardziej przedsiębiorczy duchowny w tym kraju. Teraz wpadł na pomysł, jak wkupić się w łaski młodzieży. 

"Przez żołądek do serca" - najwidoczniej taką dewizą kieruje się teraz Tadeusz Rydzyk. On oraz jego ludzie z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu doskonale wiedzą, że najważniejsze są zawsze zdania najmłodszej części narodu i organizują specjalne warsztaty dla młodzieży szkolnej.

Warsztaty są... darmowe! Nietypowe, prawda? Jedynie za jedzenie trzeba zapłacić, ale i to nie jest wcale najdroższe.  "Niech jednak młodzież zapłaci sobie jedzenie. Tanie jedzenie, ale i zdrowe jedzenie" - brzmi oficjalny komunikat.

(Prawie) darmowe warsztaty Rydzyka

Poza tym wszystko będzie pozbawione jakichkolwiek opłat. 

Jak uformujemy, wychowamy dzieci i młodzież, taka będzie przyszłość jednostek, rodzin, Wasza przyszłość, Ojczyzny, ale i wieczność – dobro lub zło, piekło lub niebo. Nie ma innego wyboru. Dlatego też bardzo zależy nam na dzieciach i młodzieży - możemy przeczytać na stronie Radia Maryja.

Widać naprawdę im zależy, skoro powstrzymali się od pobierania niebotycznych opłat od najmłodszych członków społeczeństwa.

Warsztaty medialne, informatyczne, dotyczące kultury – będzie i taniec, i ciekawe zajęcia – po prostu, by młodzi rozumieli coraz bardziej rzeczywistość (...) Oczywiście ilość miejsc jest ograniczona. Ile kosztuje pobyt? Nic. Wszystko finansowane jest z jednego procenta, który przekazaliście Państwo na Fundację „Nasza Przyszłość” - informują ludzie Rydzyka.

Węszycie w tym jakiś podstęp? Nam się taka oferta akurat z tej strony wydaje nieco podejrzana.

Przeczytaj więcej
Komentarze