18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O kuria!

Kto zagra Rydzyka u Vegi? Mamy scenę z filmu

Wojciech Kozicki
24.06.2019  09:03
Patryk Vega i nowy film - tym razem ujawnił kto zagra Rydzyka
Patryk Vega i nowy film - tym razem ujawnił kto zagra Rydzyka Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News, Instagram

Polscy politycy trzęsą się ze strachu? Patryk Vega kręci o nich film „Polityka” i zapowiedział, że kontrowersyjna produkcja wstrząśnie krajem. Data premiery tuż przed wyborami nie wydaje się przypadkowa.

Patryk Vega montuje swój nowy film „Polityka”. Wyznał, że musi robić to w Azji, bo w Polsce słyszał już groźby od osób związanych z polityką. Ujawnił jak na razie kto zagra Jarosława Kaczyńskiego i pokazał scenę z aktorem grającym premiera Morawieckiego. Zaprezentował też fragment filmu z aktorką grającą Krystynę Pawłowicz.

Tak, macie się czego bać, bo jak sam pan powiedział, politycy nie są aniołami i ja to właśnie pokazuję w moim filmie. Widzę, że bardzo wnikliwie zapoznał się pan ze scenariuszem filmu "Polityka". Chciałbym podkreślić, że scenariuszem wykradzionym – Vega odgraża się Kaczyńskiemu w mediach społecznościowych.

Jak na razie Vega uderza tylko w rząd PiS. To było więc nieuniknione, musiał pojawić się również Tadeusz Rydzyk, którego zagra Zbigniew Zamachowski. W sieci opublikowano scenę z filmu będącą nawiązaniem do afery z samochodami, które miał przekazać Rydzykowi bezdomny mężczyzna. Nie zdążył się z tego wytłumaczyć, bo umarł.

Od bezdomnego dostałem. Tak im powiedz. Przyjechał bezdomny i dał mi dwa samochody, pan Stanisław z Warszawy, a potem wziął i umarł - mówi Zamachowski grający Rydzyka.

Patryk Vega szokuje - Zbigniew Zamachowski jako ojciec Rydzyk:

Czytaj także