18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To jego koniec w serialu

Aktor "Świata według Kiepskich" jest ciężko chory

Wojciech Kozicki
30.06.2019  11:23
Paździoch znika z Kiepskich - Ryszard Kotys jest ciężko chory
Paździoch znika z Kiepskich - Ryszard Kotys jest ciężko chory Fot: Świat według Kiepskich

Ryszard Kotys podbił serca Polaków jako Marian Paździoch w serialu „Świat według Kiepskich”. Niestety, wciąż ma problemy ze zdrowiem i prawdopodobnie zniknie z produkcji Polsatu. Pojawiły się nowe informacje na temat stanu zdrowia aktora i nie mamy dobrych wiadomości.

Obsada serialu „Świat według Kiepskich” ulegnie zapewne zmianie, bo Ryszard Kotys nie może już występować jako Marian Paździoch. Jak podaje „Super Express”, 87-letni aktor jest chory i czuje się coraz gorzej. Jego żona miała nawet zatrudnić opiekunkę, bo Kotys nie może sam wykonywać podstawowych czynności.

Zobacz także

Wydaje się, że Polsat od jakiegoś czasu jest gotowy na zniknięcie Paździocha. To prawdopodobnie dlatego w serialu pojawił się jego syn Janusz (Sławomir Szczęśniak).

WP.pl podaje, że stan zdrowia Kotys pogarsza się odkąd w 2018 roku przeszedł zapalenie płuc. Aktor początkowo miał zniknąć z obsady, ale nie poddał się i widzowie zobaczyli go w nowym sezonie.

Zobacz także
Czytaj także