18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokojące wieści

Ryszard Rynkowski "mocno niedysponowany". W Opolu zachowywał się dziwacznie

18.06.2019  21:31
Ryszard Rynkpowski cierpi na depresję
Ryszard Rynkpowski cierpi na depresję Fot: Lukasz Kalinowski/East News

Piosenkarz Ryszard Rynkowski ma poważne problemy ze zdrowiem psychicznym. Jego koncert w Opolu omal nie został odwołany w ostatniej chwili. Wszystko przez "niedyspozycję" i dziwne zachowanie muzyka.

Co się dzieje z Ryszardem Rynkowskim? Fani muzyka są mocno zaniepokojeni. Po tym, jak kilka miesięcy temu wymachiwał bronią i groził, że się zabije, a w jego sprawie interweniowała policja, artysta znów zachowywał się dziwnie.

W ostatni weekend miał wystąpić w Opolu. To właśnie tam debiutował 40 lat temu, teraz omal nie odwołano jego koncertu.

Rynkowski ma depresję?

Jak donosi Fakt.pl, gdy Ryszard Rynkowski pojawił się w Opolu i wysiadł z auta, zrobił kilka dziwacznych ruchów i uciekł. Później unikał fotoreporterów i nie chciał z nikim rozmawiać. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy wejdzie na scenę. Co się stało?

Bliscy współpracownicy piosenkarza twierdzą, że zmaga się z poważną depresją. Jest w bardzo złym stanie psychicznym, a jedyne miejsce, w którym przypomina dawnego siebie i odżywa, to scena.

Niestety, w ostatni weekend w Opolu nie pomógł mu nawet występ. Ryszard Rynkowski na scenie obecny był ciałem, ale nie duchem. Nie nawiązywał kontaktu z publicznością i zapomniał tekstu swojego największego hitu "Jedzie pociąg z daleka".

Czytaj także