18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Uda jak dwa dęby

Rywalka Igi Świątek lubi pokazać NAGIE CIAŁO! Zobacz zdjęcia [FOTO 18+]

07.06.2023  16:53
Aryna Sabalenka nago na Instagramie. Zobacz zdjęcia [FOTO 18+]
Aryna Sabalenka nago na Instagramie. Zobacz zdjęcia [FOTO 18+] Fot: Instagram sabalenka_aryna

Sławna białoruska tenisistka Aryna Sabalenka ma niecodzienne hobby – lubi pokazać całemu światu, że jej ciało nie służy tylko do odbijania piłki przez siatkę. Może pochwalić się niezwykłą figurą i atletyczną sylwetką.

25-letnia Aryna Sabalenka jest obecnie na absolutnym szczycie żeńskiego tenisa. Białorusinka zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu WTA i utrzyma je, jeśli Iga Światek nie zgarnie trofeum na tegorocznym Roland Garros w Paryżu.

Dla tych, którzy nie interesują się sportem, ciekawsze będzie jednak coś innego – co dzieje się z ludzkim ciałem, które od najmłodszych lat poddane jest zabójczym treningom atletycznym? No jak to co? Jest mocarne, kształtne i piękne. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Aryna Sabalenka, która chętnie chwali się tym, co udało jej się na tym anatomicznym polu osiągnąć.

Aryna Sabalenka nago. Rywalka Igi Świątek lubi się rozbierać [ZDJĘCIA]

W ostatnim czasie media rozpisywały się o Arynie Sabalence w związku z jej narodowością. Wiele osób zastanawiało się, czy tenisistka wspiera wojnę i działania Alaksandra Łukaszenki. Choć początkowo nie chciała odpowiadać na to pytanie i oburzała się na wszelkie insynuacje, być może z obawy o sytuację jej najbliższych, w końcu oświadczyła, że wojny i dyktatora nie popiera.

Choć w ostatnim czasie Sabalenka skupia się na tenisie i walce o najważniejsze trofea, w przeszłości bardzo chętnie pozowała topless, odkrywając swoje niezwykłe kształty. Na jej Instagramie znajdziemy fotografie, jak leży półnaga na podłodze lub siedzi na krześle ubrana jedynie w gustowne spodnie. Poniżej możecie zobaczyć, o co biega.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Aryna Sabalenka nago na Instagramie
Aryna Sabalenka nago na Instagramie Fot: Instagram sabalenka_aryna
Aryna Sabalenka nago na Instagramie
Aryna Sabalenka nago na Instagramie Fot: Instagram sabalenka_aryna

logo Tu się dzieje