Pupa, biust... co będzie dalej?

Sablewska zmaga się z kryzysem wieku średniego? Pokazuje wszystko

14.07.2019  11:29
Sablewska zmaga się z kryzysem wieku średniego? Pokazuje wszystko
Sablewska zmaga się z kryzysem wieku średniego? Pokazuje wszystko Fot: Marcin Jurkiewicz/East News

Maja Sablewska od jakiegoś czasu szokuje swoich fanów fotkami, które wrzuca na Instagram. Czy to artystyczny zamysł czy kryzys wieku średniego?

Maja Sablewska kiedyś stała w cieniu największych gwiazd. Widać jej osobowość nie pasowała do przebywania na drugim planie, bowiem po latach sama wcieliła się w rolę celebrytki.

O ile na początku robiła to całkiem spokojnie, o tyle po czasie stała się coraz odważniejsza. Najpierw po prostu sugerowała innym ludziom, jak powinni ubierać się i zachowywać aby odnieść sukces, a potem sama postawiła bardziej na rozbieranie się niż ubieranie.

Maja Sablewska wzbudza kontrowersje

Od dłuższego czasu na Instagramie celebrytki pojawiają się zdjęcia, które można uznać za co najmniej kontrowersyjne. Sablewska pręży na nich nagą pupę, biust i eksponuje bardzo długie nogi. W sieci pojawiły się komentarze sugerujące, że być może zmaga się ona z kryzysem wieku średniego.

Nie nam to oceniać, niemniej pod każdym z odważnych zdjęć Sablewskiej pojawia się cała masa głosów oburzenia.

I po co to Maju? Uwielbiam Cię I podziwiam, ale takie foty nie są Ci potrzebne do niczego, A wręcz na Twoją niekorzyść - stwierdziła delikatnie jedna z internautek.

Nie mogę na to patrzeć, jak na rozkładówce - napisał ktoś inny, już ostrzej.

Chyba upadłaś całkiem na głowę... Bo już nie napisze moralnie, to słowo raczej jest Ci dalekie... Kobieto, masz tylu fanów, którzy Cię kochają za dobra robotę, dlaczego to chrzanisz takimi fotkami... Naprawdę nie pojmuje w jakim kierunku zmierzasz... ???! - pyta ktoś inny.

A Wy jak oceniacie zdjęcia Mai?

Przeczytaj więcej
Komentarze