18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piłka obłożna

Santos zwolniony? "Jest decyzja PZPN"

Wojciech Kozicki
11.09.2023  15:44
Fernando Santos zwolniony? TVP Sport: zapadła decyzja w PZPN
Fernando Santos zwolniony? TVP Sport: zapadła decyzja w PZPN Fot: Grzegorz Wajda/REPORTER/East News

Fernando Santos zwolniony przez PZPN? Dziennikarze TVP Sport ujawnili, że mecz z Albanią przypieczętował los selekcjonera. Decyzja w Polskim Związku Piłki Nożnej zapadła. Czy Fernando Santos będzie potrzebował tłumacza, by zrozumieć, że go wyrzucają?

Mecz Polski z Albanią to poziom rozrywki jak kabarety na Dwójce. Gra Roberta Lewandowskiego jest jak skecze kabaretu Koń Polski, a Grzegorz Krychowiak zapewnia kibicom emocje wysokich lotów niczym Kabaret pod Wyrwigroszem. Fatalne eliminacje do Euro 2024 i miejsce polskiej reprezentacji w tabeli skłoniły wreszcie PZPN do decyzji. Ujawniono, że Fernando Santos zostanie zwolniony.

Fernando Santos zwolniony? TVP Sport: zapadła decyzja w PZPN

Dziennikarz TVP Maciej Iwański, powołując się na swoje kontakty, ujawnił, że Fernando Santos lada moment straci posadę selekcjonera reprezentacji Polski. Jednocześnie z informacji WP SportoweFakty wynika, że portugalski szkoleniowiec zostanie wyrzucony „w najbliższych godzinach, jak kiedyś słynne zwolnienie Leo Beenhakkera przez Grzegorza Latę tuż po meczu ze Słowenią”.

Szef PZPN Cezary Kulesza już podobno podjął decyzję i oficjalny komunikat zostanie wydany jeszcze we wtorek 11 września.  Kanał Sportowy przekazał informację, że "Cezary Kulesza wezwał Fernando Santosa na dywanik".

"Według moich informacji decyzja zapadła, ale sprawa ma być rozwiązana z klasą"- napisał Maciej Iwański w serwisie tvpsport.pl.

Gdy zaczynały się eliminacje do Euro 2024, wszyscy mówili, że trafiliśmy na tak słabą grupę, że nie da się z niej nie awansować. Tymczasem Polska zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w grupie.

Kto zastąpi Fernando Santosa? Brani są pod uwagę  Marek PapszunMaciej Skorża (ma ważny kontrakt w lidze japońskiej) oraz Adam Nawałka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje