18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poważny zabieg

Sara James przeszła operację! „Dzięki Bogu, że lekarz to zauważył”

28.02.2023  18:56
Sara James przeszła operację
Sara James przeszła operację Fot: Instagram sara_james_music

15-letnia polska gwiazda Sara James musiała na krótko wstrzymać swoją karierę i przebyć poważny zabieg. Gwiazda estrady poddała się operacji usunięcia migdała trzeciego.

Sara James zdobyła wielką sławę w Polsce i za granicą po tym, jak wystąpiła w amerykańskiej wersji „Mam talent”. Polscy widzowie mogli poznać ją już wcześniej – nastolatka pojawiła się też w czwartej edycji „The Voice Kids”. Sara James jest jednak zbyt duża na Polskę i to za oceanem będzie nagrywać swoje płyty.

Ostatnio jednak musiała wcisnąć pauzę w swojej karierze. Wszystko przez problemy ze zdrowiem. 15-latka przeszła już nawet operację i podziękowała swojemu lekarzowi za niezwykłą czujność!

Sara James przeszła operację

Sara James już jakiś czas temu wspomniała o tym, że musiała przejść operację. Nie zdradziła jednak wówczas żadnych większych szczegółów o zabiegu i swoim stanie zdrowia. Jednak teraz w rozmowie z reporterką portalu Jastrząb Post uchyliła rąbka tajemnicy. Zdradziła, że migdał trzeci przeszkadzał jej w śpiewaniu. Cieszymy się więc, że lekarz znalazł ten problem, bo zapewne pozwoli to polskiej gwieździe osiągnąć jeszcze większy sukces.

To był mały zabieg, podczas którego miałam wycinany migdał trzeci, który jest przy nosie. Jest mi teraz łatwiej śpiewać, głos jest teraz bardziej otwartym, więc bardzo mi zależało, żeby to zrobić. Dzięki Bogu, że ten lekarz to zauważył, bo teraz jest mi o wiele łatwiej

- powiedziała Sara James w rozmowie z Jastrząb Post.

Hip, hip, hura! Jak przyznaje sama Sara James, usunięcie problematycznego migdała pomoże jej w lepszym śpiewaniu, a Polsce w odczuwaniu jeszcze większej dumy, że wyhodowała na swej piersi tak wielki talent wokalny.

Sarze James życzymy wszystkiego dobrego i pomyślności w zdrowiu!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje