18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sylwetka 20-latki

Scherzinger kusi w białym BIKINI! 45-latka wciąż ma nieziemską figurę

01.02.2023  19:58
Nicole Scherzinger w bikini
Nicole Scherzinger w bikini Fot: Charles Sykes/Invision/AP/Eastnews, Instagram nicolescherzinger

Nicole Scherzinger jest znana szerokiej publiczności jako piosenkarka z popularnego zespołu Pussycat Dolls. Mimo 45 lat na karku wciąż zachwyca nas swoją nieziemską figurą.

Czasy Pussycat Dolls, popularnej grupy muzycznej z początku tego tysiąclecia, minęły bezpowrotnie. Jednakże nikt nie poinformował o tym sylwetki Nicole Scherzinger, która swoją urodą przyciągała do zespołu nowych fanów. Ta wciąż kusi, jakby był 2005 rok, a świat przejmował się Justinem Timberlakiem.

Jak przypomina portal WP Gwiazdy, grupa Pussycat Dolls nagrała dwa świetne albumy i stworzyła wiele hitów, których fani słuchają do dziś. Nicole nie zniknęła ze świata rozrywki po rozpadzie zespołu – później została jurorką w programach telewizyjnych. Mogliśmy ją zobaczyć w brytyjskim „The X Factor” czy w amerykańskim „The Masked Singer”. Scherzinger występuje także w teatrach w produkcjach musicalowych.

Nicole Scherzinger w bikini

Gwiazda muzyki posiada też konto na Instagramie, na którym możemy zobaczyć, co porabia w czasie wolnym od natłoku obowiązków. Zagadka rozwiązana – Nicole wyleguje się i opala w uroczym, białym bikini, jakby jutra miało nie być.

6 milionów obserwujących mogło zobaczyć jej najnowsze zdjęcia w bikini i pochwalić jej cudną figurę.

Niech dyscyplina niesie cię do przodu, kiedy motywacja zawodzi

- napisała motywująco pieśniarka.

Sylwetkę Nicole Scherzinger możecie podziwiać poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także