18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ludzie są szczęśliwi

Selena Gomez prowokuje w nowej sesji! Kontrowersje wokół 30-latki

27.03.2023  20:49
Selena Gomez w bikini - jest git
Selena Gomez w bikini - jest git Fot: Instagram selenagomez

Selena Gomez wrzuciła na swoje konto na Instagramie niezwykle odważne zdjęcie, w którym pozuje przed lustrem w samej bieliźnie. Cały świat się raduje, a ludzkość w końcu jest szczęśliwa. „Teraz nic mi nie zepsuje humoru”, mówi redaktor Planety do swojego kota.

Selena Gomez od lat przyciąga uwagę całego świata swoim licznymi talentami scenicznymi oraz nieskazitelnym wyglądem, którego nie musi zazdrościć jej jedynie Katarzyna Cichopek. Gomez słynie ze swoich muzycznych hitów, lecz w ostatnim czasie próbuje swoich sił w aktorstwie. Występuje m.in. w serialu „Zbrodnie po sąsiedzku” u boku legendarnych Martina Shorta i Steve’a Martina.

Selena może pochwalić się także wielką popularnością w mediach społecznościowych. Na samym Instagramie obserwuje ją aż 405 mln użytkowników! W ostatnim czasie Gomez stanęła także w środku skandalu związanego z żoną Justina Biebera – Hailey Bieber, ale szczerze to nie mamy pojęcia, o co tam poszło. Sytuacja ta jest bowiem dynamiczna, lecz nie rozwojowa. Nie wiemy też, kim jest Hailey Bieber, poza tym, że żoną sławnego muzyka. Czy ktoś za tym nadąża? Ciężko powiedzieć. Mamy jednak nadzieję, że sprawa przycichnie, ponieważ 26-letnia Hailey miała otrzymywać groźby śmierci od dzieci i młodzieży z różnych części świata.

Selena Gomez prowokuje w nowym zdjęciu

A wiecie co jest warte uwagi? Ba, to być może najbardziej prymarny temat świata! Chodzi oczywiście o urodę boskiej Seleny, która znowu rozpaliła Instagram swoimi zdjęciami. Tym razem zamieściła fotografię w blond włosach i bikini. W ten sposób wyraziła swoje odczucia dotyczące nadchodzących upałów i związanych z tym aktywności.

Powrót do blond Seleny. Nadchodzi lato! Zbliża się tyle ekscytujących rzeczy

- napisała Selena Gomez.

No, no, to jest fajne zdjęcie. Mamy nadzieję, że wam się podoba, bo nam poprawiło humor diametralnie. Pozdrawiamy Selenę Gomez w ten szarobury dzień.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także