18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat w życiu osobistym?

Sensacja! Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP! Chodzi o Hakiela?

17.08.2023  16:04
Kasia Cichopek nie będzie na ramówce TVP
Kasia Cichopek nie będzie na ramówce TVP Fot: Piotr Molecki/East News

Dziś, 17 sierpnia, odbędzie się ogłoszenie jesiennej ramówki Telewizji Polskiej. Na wydarzeniu pojawiają się największe gwiazdy stacji, lecz zdaje się, że zabraknie tej najjaśniej świecącej – Kasi Cichopek. Znane są oficjalnej powody jej nieobecności, lecz ludzie plotkują, że może chodzić także o ostatnie działania jej byłego męża, Marcina Hakiela.

Wiadomo już, że na dzisiejszym ogłoszeniu ramówki TVP na jesień zabraknie bodaj największej gwiazdy stacji – Katarzyny Cichopek. To bardzo ważne wydarzenie, podczas którego poznajemy nowe hity telewizji, a zjawiają się na nim najważniejsi ludzie związani z TVP. Dlaczego zabraknie Kasi?

Jak twierdzą osoby z otoczenia Telewizji Polskiej, ogłoszenie jesiennej ramówki będzie pełne niespodzianek. Wiemy już, że zrezygnowano z „You Can Dance – nowa generacja”, gdzie brylowały m.in. Kasia Cichopek i Ida Nowakowska.TVP szykuje wielką niespodziankę dla widzów, ale szczegóły chce ogłosić na ramówce. Będzie sporo zmian i sporo zaskoczeń”, mówiła osoba ze stacji w rozmowie ze „Światem Gwiazd”. Największa niespodzianką jest jednak nieobecność Kasi Cichopek. W związku z tym opublikowano specjalny komunikat.

Kasia Cichopek nie pojawi się na ramówce TVP. Czy chodzi o Marcina Hakiela?

Jak czytamy na „Plotku”, koleżanka Kasi z „Pytania na śniadanie” poinformowała podenerwowaną opinię publiczną o powodzie nieobecności Kasi Cichopek na jesiennej ramówce TVP.

W tym terminie od dawna Kasia miała zaplanowane wakacje z dziećmi, a to jest dla niej priorytet - czytamy.

Natomiast wedle informacji „Plotka”, wiele osób jest zdania, że Kasia może zarazem obawiać się niewygodnych pytań od obecnych na wydarzeniu dziennikarzy. Bowiem w ostatnim czasie jej były mąż Marcin Hakiel ujawnił, że Kasia faktycznie zdradzała go w czasie małżeństwa, a na gorącym uczynku przyłapali ją wynajęci prywatni detektywi. Takimi spekulacjami podzielić się miała koleżanka Kasi z „M jak miłość”.

„Szum medialny, jaki wywołał ostatnio Marcin Hakiel, organizując wywiad z samym sobą, sprawił, że dziennikarze znów zalali ją serią pytań. Kasia zachowuje w tej sprawie milczenie, bo tak jak każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie o social mediach, dobrze wie, że wywiady organizowane w formie Q&A, można zwyczajnie zmanipulować. Może to nie przypadek, że Hakiel zrobił to tuż przed ramówką, licząc na to, że dziennikarze postawią byłą żonę w krzyżowym ogniu pytań?”, mówiła osoba z otoczenia Kasi.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje