18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żenada

Sexmasterka przygotowuje się do Fame MMA. Jej siostra... udaje chorobę

06.06.2019  09:58
Sexmasterka przygotowuje się do Fame MMA. Jej siostra... udaje chorobę
Sexmasterka przygotowuje się do Fame MMA. Jej siostra... udaje chorobę Fot: Youtube/The Friends

Sexmasterka przygotowuje się aktualnie do starcia z Martą Linkiewicz. Tymczasem jej siostra, z którą zaczynała "karierę"... udaje chorobę na YouTubie. 

Gdzie leżą granice żenady? Gdzie kończy się internet? Wydawać by się mogło, że po tym, co Ken i Godlewska opublikowali wczoraj na YouTubie - już nic nas nie zdziwi. Nieprawdopodobne, a jednak - na odległych rubieżach sieci krążą nagrania, na widok których jeszcze bardziej opadła nam szczęka. 

Podczas gdy Sexmasterka przygotowuje się do walki na Fame MMA 4 z Martą Linkiewicz, jej siostra walczy o uwagę internautów w inny sposób. 

Sexmasterka i jej siostrzyczka

Pamiętacie Adę Bogusz? Jest to siostra Anieli Bogusz, która zaczynała "karierę" internetową razem z nią. Najpierw były Siostrami Fitdevangel, potem starały się zdobyć uwagę na kanale The Sisters, potem pojawiła się Słodka Ada, następnie narodziła Sexmasterka, aż w końcu została nam Lil Masti. Sporo transformacji? A jakże!

Widać, że siostry Bogusz robią wszystko by podbić internet. Podczas, gdy Sexmasterkę (teraz już Lil Masti) zapraszają na Fame MMA 4, jej siostra Ada staje na uszach (niemalże dosłownie), żeby nikt o niej nie zapomniał. 

Postawiła na sławę bez pomocy siostry - swój kolejny kanał The Friends prowadzi razem ze swoim wieloletnim przyjacielem. No cóż, para stara się wykorzystać to, że ktokolwiek ich ogląda i produkuje filmiki "modne". Niemniej, oglądając to ma się wrażenie, że spóźnili się z tego rodzaju treściami o kilka lat. Jakość wykonania i umiejętności aktorskie to już temat rzeka.

Siostra Sexmasterki jako choroba

Ada radzi również, jak wybić się na YouTubie. Jest dla Was w tej kwestii autorytetem?

Przeczytaj więcej
Komentarze