18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostra Godlewska blondynką! Szokująca przemiana

Redakcja
05.02.2019  11:22
Siostry Godlewskie, a konkretnie Małgorzata, i kolejna niespodzianka. Zaskakująca zmiana wizerunku, szokująca przemiana. Godlewska była blondynką!
Siostry Godlewskie, a konkretnie Małgorzata, i kolejna niespodzianka. Zaskakująca zmiana wizerunku, szokująca przemiana. Godlewska była blondynką! Fot: Mateusz Grochocki/East News

Siostry Godlewskie znowu zaskakują. Tym razem jedna z nich pokazała szokujące zdjęcie sprzed lat, gdy miała inny kolor włosów.

Siostry Godlewskie to nie tylko piosenki, wstrząsający hymn Polski, wypadek samochodowy, kolędy i prawie nagie zdjęcia. Jak się okazuje, Małgorzata i Esmeralda to również zaskakująca przemiana i zmiana wizerunku. Już wcześniej do sieci trafiło zdjęcie siostry Godlewskiej bez makijażu. Teraz Małgorzata poszła o krok dalej.

Słynna siostra opublikowała na Facebooku zdjęcie, które zaskoczy jej niejednego fana. Ma pochodzić sprzed 7 lat. Małgorzata Godlewska zupełnie nie przypomina na nim obecnej siebie. Jest… blondynką!

Tymczasem muzycznie siostry Godlewskie milczą od świąt, gdy czytały 10 przykazań, a w sieci pojawiła się szokująca wersja kolędy "Jezus malusieńki". Na ich Facebooku została opublikowana ankieta, czy powinny nagrać kolejną piosenkę. 79 procent osób stwierdziło, że nie chce, by siostry Godlewskie kontynuowały swoją muzyczną twórczość.

ZOBACZ TEŻ: Czy teledysk sióstr Godlewskich może powodować raka? Ekspert wyjaśnia

Małgorzata Godlewska jako blondynka:

 

Czytaj także