18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Eurowizja 2019

Siostra Godlewska w żałobie. W czarnej woalce płacze na Instagramie

16.05.2019  08:32
Małgorzata Godlewska w żałobie po straconej szansie
Małgorzata Godlewska w żałobie po straconej szansie Fot: Instagram/Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska pogrążyła się w żałobie po przegranej Tulii na Eurowizji. Twierdzi, że jej poszłoby lepiej.

Siostry Godlewskie - gdy jeszcze się kochały i nie darły kotów - zapowiadały szumnie, że zawojują świat, a przynajmniej kraje biorące udział w konkursie Eurowizji. Złożyły nawet wniosek do TVP, by wziąć udział w eliminacjach, niestety dla nich, telewizja wybrała innego reprezentanta - Tulię.

Małgorzata i Esmeralda (Monika) Godlewskie zapowiadały wtedy nową piosenkę, prawdziwy letni hit 2019. Ten jednak nigdy światła dziennego nie ujrzał, bo panie chwilę później pobiły się w samolocie i tak zaczęła się ich wielka, burzliwa, pełna wyzwisk i oskarżeń wojna.

Tymczasem nadszedł maj, Eurowizja i wielka klęska Tulii w Tel Awiwie. A czemu Polska przegrała? Bo wysłała złego reprezentanta. Powinna wysłać znane, kontrowersyjne siostry. Jedna z nich jest tego stuprocentowo pewna.

Małgorzata Godlewska w żałobie

Na Instagramie Małgorzaty Godlewskiej pojawił się w środę smutny wpis. Gwiazdeczka i samozwańcza piosenkarka (bo śpiewem to, co robi, trudno nazwać) przybrała smutną minę, na głowę założyła kapelusz, na twarz zarzuciła woalkę i pogrążyła się w smutku.

Żal Eurowizji, żal...Taka fajna Eurowizja by była! To co, ja w przyszłym roku? Jesteście już na to gotowi? - napisała.
Godlewska w żałobie po Eurowizji

A zachwyceni fani zaczęli bić wirtualne brawa.

Myślicie, że z Siostrami Godlewskimi faktycznie mielibyśmy szanse?

Czytaj także