18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Śliczne

Siostra Roberta Lewandowskiego to piękność. Mama też jest urocza

08.06.2019  11:09
Siostra Roberta Lewandowskiego to piękność. Mama też jest urocza
Siostra Roberta Lewandowskiego to piękność. Mama też jest urocza Fot: Instagram/@lewandowskamilena7

Siostra Roberta Lewandowskiego to prawdziwa piękność. Kobieta wygląda cudownie, na pewno niejeden mężczyzna nie raz ogląda się za nią na ulicy.

Robert Lewandowski to piłkarz, którego w naszym kraju nikomu nie trzeba przedstawiać. Natomiast jego siostrę, Milenę zdecydowanie warto poznać. Dziewczyna to prawdziwa piękność, aż dziw bierze, że jeszcze nie błyszczy w świetle reflektorów. 

Siostra Roberta Lewandowskiego jest śliczna

Milena Lewandowska-Miros rozgrzała fanów znanego piłkarza, kiedy po raz pierwszy pojawiła się w mediach społecznościowych i zaistniała w ich zbiorowej świadomości. Teraz kobieta, będąca szczęśliwą żoną i matką, ponownie zagościła w myślach internautów.

Trzeba przyznać, że nie ma w tym nic dziwnego. Patrząc na zdjęcia w lot można pojąć, czemu Milena wzbudza zainteresowanie. Kobieta jest piękna, urocza, ma klasę i szyk. Potwierdza jej Instagram. 

Urocza mama 

Na jednym z nich pojawiła się również mama Roberta. Od razu można by poznać, że Lewandowski to jej syn - są do siebie niesamowicie podobni. Gołym okiem również widać, po kim Milena odziedziczyła wyczucie stylu.

Podoba Wam się rodzinka piłkarza? 

 

Przeczytaj więcej
Komentarze