18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostry Godlewskie czytają 10 przykazań. "Wyślij sms o treści pomagam"

Redakcja
02.01.2019  12:34
Dekalog i siostry Godlewskie. Esmeralda i Małgorzata modlą się w internecie. Piersi, kolęda i hymn Polski to za mało? Szokujące wideo w sieci. Będzie pozew?
Dekalog i siostry Godlewskie. Esmeralda i Małgorzata modlą się w internecie. Piersi, kolęda i hymn Polski to za mało? Szokujące wideo w sieci. Będzie pozew? Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Godlewskie kontra religia. Nowy film w sieci wywołał skandal. Czy tym razem ktoś zdecyduje się na pozew? Kolędy, hymn, a teraz modlitwa i 10 przykazań. Przesadziły?

Siostry Godlewskie znowu atakują. Rok 2018 był dla nich wyjątkowo pracowity – szokujące wykonanie hymnu Polski, hit na mundial, "aktorska" wersja "Jezus malusieńki” i teledysk ocierający się o soft porno, w którym wiły się jak pyton nad Wisłą. Prezentowały też pogodę jako nagie pogodynki. Postanowiły rozpocząć rok 2019 ostro i z przytupem. Dziesięć przykazań w ich "wykonaniu" dla niektórych może być szokiem.

Siostry Godlewskie kontra Dekalog

Małgorzata i Esmeralda Godlewskie na youtube.com opublikowały nowy filmik. Święta Bożego Narodzenia to dla nich okazja nie tylko, by złożyć fanom życzenia. Zarzuciły internautom, że niszczą swoim zachowaniem świąteczną atmosferę. Ubolewają, że nie każdy katolik w Polsce przestrzega bożych przykazań. Apel zakończyły seksownym „ejmen”.

Kariera i koncerty

Pod filmem znalazła się także informacja o możliwości bookingu ich koncertów. Najwyraźniej w 2019 roku ich kariera nadal będzie nabierać rozpędu.

Siostry Godlewskie i ostre komentarze

Nie wszyscy internauci wzięli sobie do serca prośbę Godlewskich. W komentarzach się zagotowało.

Ciekawe kiedy będą odmawiać różaniec – zastanawia się Mariusz. (youtube.com/Siostry Godlewskie)

Wiecie czemu was hejtujemy? Bo nie macie talentu, mózgu i wstydu – napisał Aksiomi Chan. (youtube.com/Siostry Godlewskie)

Wyślij sms o treści pomagam – apeluje Nieidealna TV. (youtube.com/Siostry Godlewskie)

Nie ma jeszcze północy, a zwierzęta zaczęły gadać – skomentował Mr Lan. (youtube.com/Siostry Godlewskie)

Dożyliśmy czasów, gdy karpie uczą nas religii – ubolewa Oliwia. (youtube.com/Siostry Godlewskie)

ZOBACZ TEŻ: Czy teledysk sióstr Godlewskich może powodować raka? Ekspert wyjaśnia

Siostry Godlewskie czytają 10 przykazań: