18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostry Godlewskie znowu atakują! Z nową piosenką chcą jechać na Eurowizję

Redakcja
11.02.2019  10:23
Siostru Godlewskie Eurowizja
Siostru Godlewskie Eurowizja Fot: facebook/Siostry Godlewskie

Na kanale Sióstr Godlewskich na YouTube oraz w mediach społecznościowych, pojawiło się nowe nagranie. Małgorzata zapowiada: Z piosenką "Gentleman" jedziemy na Eurowizję!

Siostry Małgorzata i Esmeralda (Monika) Godlewskie ponownie chcą wywołać małe zamieszanie. Właśnie zapowiedziały, że szykują się na występ w popularnym w całej Europie konkursie. Na Eurowizję planują pojechać ze swoją najnowszą piosenką - "Gentleman".

 

Małgorzata Godlewska w specjalnym wideo poinformowała fanów, że 5 lutego wraz z siostrą złożyły wniosek o udział w eliminacjach do Eurowizji 2019, której finał odbędzie się w Tel Awiwie. Jak  zapowiedziała, "Gentleman" ukaże się już niebawem i na sto procent podbije serca słuchaczy.

Z całą pewnością będzie to hit tegorocznej wiosny! - przekonywała w nagraniu.

To jednak nie wszystko. Siostry Godlewskie nie dość, że liczą na podbicie rynku muzycznego, to jeszcze zapewniają, że na Eurowizji mają ogromne szanse. Już teraz Małgorzata twierdzi, że ona i jej siostra są wśród najmocniejszej trójki kandydatów.

Co z tego wyniknie? Najnowsza piosenka nie jest jeszcze znana, ale już budzi wielkie emocje. Czy po raz kolejny usłyszymy charakterystyczną barwę głosu obu pań, opatrzoną roznegliżowanymi ciałami i pozami, które niektórzy mogliby pewnie uznać za seksowne? To się dopiero okaże. My nie możemy się już doczekać!