18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostry Godlewskie idą do sądu! Esmeralda pozywa Gosię. Nie zgadniecie, o co poszło

Redakcja
05.03.2019  12:04
siostry godlewskie w sądzie
siostry godlewskie w sądzie Fot: Instagram/YouTube

Esmeralda i Małgorzata, czyli słynne, kontrowersyjne Siostry Godlewskie, wkroczyły na ścieżkę wojenną i nic nie zwiastuje końca ich kłótni. Wręcz przeciwnie, jest coraz gorzej. Panie najprawdopodobniej swoich praw dociekać będą w sądzie.

Małgorzata i Esmeralda (Monika) Godlewskie pokłóciły się i pobiły w samolocie do Amsterdamu i później publicznie, na Instagramie, obrzucały się oskarżeniami. Jedna zarzuciła drugiej brak szacunku i przywłaszczenie sobie pieniędzy, druga oskarżyła siostrę o nieodpowiedzialność, pijaństwo i kłamstwa.

Obie panie próbują teraz działać na własną rękę. Małgorzata koncertuje i wrzuca liczne posty na Facebooku, Esmeralda przygotowuje się do walki z Martą Linkiewicz w Fame MMA. Jak się jednak okazuje, jej ograniczona aktywność w mediach społecznościowych nie wynika z własnej decyzji, a złośliwości siostry...

Siostry Godlewskie w sądzie. Poszło o YouTube

Na Instagramie Esmeraldy pojawiła się informacja o tym, że Małgorzata wraz z menadżerem w tajemnicy zmienili hasło do kanału YouTube Sióstr Godlewskich. Esmeralda straciła dostęp do portalu, a żeby go odzyskać, postanowiła iść do sądu.

Decyzję o tym przekazała siostrze i tysiącom followersów za pośrednictwem "story" na Instagramie.

Kanał na Youtubie Siostry Godlewskie, którego to ja byłam założycielem, niestety został mi odebrany przez moją cudowna siostrę i jej managera. Sprawa pojawi się w sądzie - napisała.  

Esmeralda Godlewska pozywa siostrę

Chwilę później Małgorzata zablokowała swojego Instagrama i teraz obserwować mogą ją tylko fani, którym na to pozwoliła.

Czytaj także