18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostry Godlewskie wracają! Śpiewają “Pada Śnieg”. Jest półnagi Mikołaj!

Redakcja
06.12.2018  12:36
Siostry Godlewskie śpiewają Pada Śnieg
Siostry Godlewskie śpiewają Pada Śnieg Fot: YouTube/Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie wracają z nowym teledyskiem i jak zwykle szokują. Specjalnie na Mikołajki opublikowały kilkuminutowy klip do piosenki "Pada Śnieg". Mają nawet umięśnionego Mikołaja z nagim torsem. 

Siostry Godlewskie to zdecydowanie fenomen w polskim showbiznesie i zdecydowanie nie pozwalają o sobie zapomnieć. Nie zawiodły i tym razem - specjalnie na Mikołajki opublikowały w sieci kilkuminutowy teledysk do piosenki, którą umilały życie słuchaczy już w zeszłym roku.

"Pada śnieg" w ich tegorocznym wykonaniu zdecydowanie bije na głowę występ sprzed roku. Jest choinka, wdzianka śnieżynek i półnagi, świecący bicepsem i torsem Mikołaj. To jednak nie wszystko. W pewnym momencie Esmeralda i Małgorzata się… rozmnażają. A takie namnożenie Sióstr Godlewskich to już dawka zabójcza.

Czy tym razem znane prowokatorki znowu wywołają skandal i oburzenie? Choć teledysk w sieci pojawił się zaledwie godzinę przed napisaniem tego tekstu, już obejrzało go około 10 tysięcy osób, są też pierwsze komentarze. Niestety dla wokalistek, nie są one specjalnie przychylne.

“DLACZEGO PSUJECIE LUDZIOM ŚWIĘTA?!” - napisała IzaOfficial. “Się dziwić czemu w Polsce nie ma zimy...” - skrytykował Wędkuj z Szyszką, a Pierogi Ruskie dopytuje, czy “ma ktoś numer do psychiatry?”.

Co wzbudziło takie emocje w użytkownikach YouTube? Zobaczcie sami! Oto Siostry Godlewskie w całej swojej krasie:

ZOBACZ TEŻ: 

  • Siostry Godlewskie bez makijażu
  • Godlewskie otwierają szkołę muzyczną! "Zostań gwiazdą estrady"

 

logo Tu się dzieje