18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koniec świata w 2019 roku?

Godlewskie wracają. Ostrzegamy, mogą znowu śpiewać

21.03.2019  11:29
Siostry Godlewskie znowu razem  - czy jednak koniec świata nadejdzie w 2019 roku?
Siostry Godlewskie znowu razem - czy jednak koniec świata nadejdzie w 2019 roku? Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Siostry Godlewskie pokłóciły się i wyglądało na to, że słynny duet zamilknie. Wiele osób odetchnęło z ulgą. Niestety, wygląda na to, że Małgorzata i Esmeralda powróciły i wkrótce znów spróbują razem śpiewać.

Siostry Godlewskie poradziły sobie śpiewająco z rodzinnym konfliktem. Po aferze w samolocie i groźbie pozwu sądowego za zmianę hasła do YouTube, najwyraźniej zakopały topór wojenny.

Zobacz także

Godlewskie znowu się kochają?

Esmeralda Godlewska, czyli mistrzyni w rzucie szklanką, opublikowała post na Instagramie, który niektórzy mogą uznać za groźbę. „Siostry Godlewskie wracają” – napisała pod zdjęciem Małgorzaty.

Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach... gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak, jak ja... kocham mocno @malgorzata_godlewska_official. Siostry Godlewskie wracają! -  można przeczytać na Instagramie Esmeraldy.

Muzyka i Fame MMA

Pudelek.pl podejrzewa, że wkrótce Godlewskie znów razem zaśpiewają. Czy jednak Esmeralda znajdzie czas na muzykę? Czeka ją walka w Fame MMA z Martą Linkiewicz, a do tego została skazana za spowodowanie wypadku samochodowego po alkoholu na rok i sześć miesięcy prac społecznych (20 godzin miesięcznie).

 

logo Tu się dzieje