18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Reality show zmienia się w patostream

Big Brother szokuje. Homofobia, nazizm i groźby gwałtu

30.04.2019  20:09
Big Brother to już internetowy patostream? Stacja może mieć kłopoty
Big Brother to już internetowy patostream? Stacja może mieć kłopoty Fot: Big Brother

„Big Brother” po raz kolejny jest krytykowany. W niedzielę odpadł Łukasz, ale pozostali mężczyźni z domu Wielkiego Brata po nim nie płakali. Wykonywali nazistowskie gesty i wykrzykiwali homofobiczne hasła. Czy to jeszcze reality show, czy już patostream?

„Big Brother” znów w cieniu skandalu. Łukasz, który ujawnił, że jest gejem, odpadł z programu. Inni uczestnicy, którzy nazywali go „ciepluchem”, wykrzykiwali później hasła „white power” i „jeb*ć pedałów”.  Pojawiły się też nazistowskie gesty.

Łukasz w "Big Brotherze"

Łukasz wolał trzymać się w grupie z dziewczynami z domu Wielkiego Brata, a w jednej prawdopodobnie się zakochał. Grupa facetów nie szczędziła mu przytyków z powodu odmiennej orientacji seksualnej. 29 kwietnia Wielki Brat wzywał uczestników programu do pokoju zwierzeń, by porozmawiać z nimi o niestosownym zachowaniu.

Wśród prowodyrów akcji przeciwko Łukaszowi byli Oleh i Igor, mówiący o sobie "pato gang". Ten pierwszy przesadził po raz kolejny. Niedawno zapowiedział, że zamierza zgwałcić Madzię, bo "kobieta mu się należy". Czy pochodzący z Ukrainy uczestnik wyleci z programu? Przypominamy, że Maciej Borowicz został usunięty z reality show, gdy groził Łukaszowi pobiciem.

Uczestnikom programu wymierzono karę za niestosowane zachowanie. Po obejrzeniu filmu „ostrzegawczego”, zabrano im mięso.

Przeczytaj więcej
Komentarze