18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Widzowie oburzeni

Skandal w Big Brotherze! Oleh zapowiada gwałt na koleżance

30.04.2019  12:10
Oleh wywołał skandal. Twierdzi, że do seksu nie potrzebuje zgody kobiety
Oleh wywołał skandal. Twierdzi, że do seksu nie potrzebuje zgody kobiety Fot: Instagram/Big Brother

Atmosfera w Big Brotherze robi się gęsta. Uczestnikom puszczają hamulce, więc przestają się pilnować. Ostatnia wypowiedź Oleha była tak skandaliczna, że widzowie apelują do TVN o interwencję.

Nowa edycja Big Brothera nie spotkała się z ciepłym przyjęciem widzów. W programie od początku działo się niewiele, a z ekranów telewizorów ziało nudą.

To jednak powoli się zmienia, jednak niekoniecznie oznacza to zmiany na lepsze. Uczestnikom puszczają bowiem hamulce i pozwalają sobie na coraz więcej.

Skandaliczne zachowania w Big Brotherze

Już kilka tygodni temu z programu odpadł Maciej, który został dyscyplinarnie usunięty z show za nienawistne komentarze i groźby wobec Łukasza. Od początku też dużo jest w Big Brotherze homofobicznych żartów i zachowań, które można odebrać jako molestowanie.

I tak na przykład Igor klepał koleżanki po pośladkach i - odgrywając rolę nauczyciela - wygłaszał w ich kierunku niewybredne komentarze. Oleh z kolei symulował seks z Magdą, choć dziewczyna się przed tym wzbraniała. Teraz znowu poszedł za daleko.

Oleh o seksie: mężczyzna nie pyta, tylko bierze

W rozmowie z Kubą pochodzący z Ukrainy uczestnik show głośno wypowiedział się na temat seksu i gwałtów. I zdecydowanie nie była do mądra wypowiedź.

O co chodzi? Jakub spytał kolegę, czy po programie "spróbuje pierd…ąć Madzię". Oleh zdziwił się na zadane mu pytanie i oznajmił, że "próbować" to złe słowo, on ją sobie po prostu weźmie, bo jest mężczyzną, więc kobieta mu się należy.

W sensie próbował… Pier…nę! Co ja, mam pytać? Facet nie pyta - powiedział.

Czyżby nikt nie uświadomił chłopca (bo mężczyzna to w tym przypadku chyba jednak za dużo powiedziane), że seks bez zgody drugiej osoby jest gwałtem?

Sytuację tę oczywiście wyłapali widzowie, a to naprawdę ich oburzyło. Teraz apelują do TVN o ukaranie uczestnika i są wściekli, że produkcja w żaden sposób nie reaguje.

Przeczytaj więcej
Komentarze