18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To już przesada

Szok w "Big Brotherze". Znęcali się nad psem

17.04.2019  19:38
"Big Brother" i znęcanie się nad zwierzętami - czy reality show zmieniło się w patostream?
"Big Brother" i znęcanie się nad zwierzętami - czy reality show zmieniło się w patostream? Fot: Facebook.com/Big Brother TVN7

Nowy „Big Brother” ma sporą oglądalność, ale raczej nie jest to hit o jakim marzy TVN. Uczestnicy programu odchodzą sami, nie pomagają nawet kąpiele nago i gejowskie wyznania erotyczne. Wybuchają za to kolejne afery i skandale. Teraz padły oskarżenia o znęcanie się nad zwierzętami.

„Big Brother” i kolejny skandal w domu Wielkiego Brata. Tym razem może być to nokautujący cios dla TVN, bo w komentarz internautów pojawiły się oskarżenia o znęcanie się nad zwierzętami. Podczas „freeze challenge” w domu pojawił się pies Igora.

"Big Brother" - ucierpiał pies

Jak podaje plotek.pl, zwierzę zareagowało w wiadomy sposób na widok swojego właściciela po tygodniach rozłąki. Igor nie mógł się jednak przywitać z pupilem z powodu przydzielonego zadania. Po chwili buldog francuski Floyd został zabrany przez pracownika stacji i posypały się wulgaryzmy pod adresem produkcji „Big Brothera”.

Ale mnie w ch*ja zrobili, ale kur*y - wściekł się Igor.

W komentarzach w sieci zawrzało. Pojawiły się groźby, że sprawa zostanie zgłoszona do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W sprawie głos zabrały także znane osoby jak np. Karolina Korwin-Piotrowska krytykując reality show.

Przeczytaj więcej
Komentarze