18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Do więzienia za piersi?

Kibicka zrobiła TO na finale mundialu [WIDEO +18]

Wojciech Kozicki
19.12.2022  10:47
Skandal w Katarze. Zobiła TO na finale mundialu [WIDEO +18]
Skandal w Katarze. Zobiła TO na finale mundialu [WIDEO +18] Fot: Natacha Pisarenko/Associated Press/East News, Twitter

Mundial w Katarze zakończony, Argentyna mistrzem, Messi to najlepszy piłkarz świata. Do historii przejdą nie tylko najlepsze gole i karne, ale też piersi na trybunach. Doszło do skandalu!

Mistrzostwa świata w Katarze zakończone, puchar wzniesiony, wygrali Argentyna i polski sędzia. Tymczasem pewna fanka argentyńskich piłkarzy wywołała skandal. Zignorowała katarskie prawo i w przypływie euforii pokazała nagie piersi na trybunach. Jakie konsekwencje czekają piersiastą Argentynkę?

Finał mundialu i piersi na trybunach. Nagi skandal

Gdy reprezentacja Francji i reprezentacja Argentyny strzelały gole, kibicka dopingująca drużynę Lionela Messiego na Lusail Stadium poszła na całość. Tak bardzo uderzyło jej do głowy zwycięstwo Albicelestes, że pokazała się na trybunach topless. A Katar gołych piersi nie lubi.

Kraj arabski słynie z niezwykle surowych zasad dot. ubioru kobiet, a zwłaszcza swoich obywatelek. Światowe media piszą, że Argentynka za swój nagi wybryk może trafić nawet do więzienia!

Czytaj także