18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Faza buntu?

Skandaliczne nowe zdjęcie Billie Eilish! „Wyru**aj mi twarz, proszę”

29.05.2023  11:02
Billie Eilish szokuje na Instagramie
Billie Eilish szokuje na Instagramie Fot: Instagram billieeilish

Billie Eilish zachwyciła cały świat swoim debiutanckim albumem, ale w ostatnim czasie jest o niej coraz ciszej. Być może z tej okazji podpisała swój najnowszy post na Instagramie w wulgarny i wyzywający sposób.

Billie Eilish podbiła świat muzyki w wielkim stylu. Jej hity z miejsca zdobyły wielkie uznanie widowni, a w krótkim czasie cały świat znał jej największe przeboje. Później zaangażowano ją do produkcji piosenki do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie. Produkcja otrzymała za tytułową piosenkę „No Time to Die” Oscara, a to zwycięstwo ugruntowało pozycję Billie Eilish w kanonie współczesnej muzyki (czy tego chcemy czy nie).

Jednakże jej najnowsze hity nie przyciągnęły już takiej uwagi, jak wcześniejsze utwory. Choć 21-latka może wciąż cieszyć się olbrzymią popularnością, przestała być światową sensacją, jaką była w pierwszej fazie kariery.

Billie Eilish wywołała skandal na Instagramie. „Wyru**aj mi twarz, proszę”

W związku z premierą drugiej płyty Billie Eilish, dziewczyna zmieniła drastycznie wizerunek z raperki w czarnych włosach na blondwłosą diwę. Pozowała wówczas w pięknych, kobiecych sukniach i zachwycała swoją urodą w staromodnym stylu. Obecnie Billie wróciła już do swoich klimatów i znowu pokazuje się w dużych koszulkach i bluzach, wróciły także czarne włosy i wyzywający, ostry makijaż.

W takiej aranżacji Billie Eilish pokazuje się na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 109 milionów użytkowników. Jednakże jej najnowszy wpis wywołał spore poruszenie, m.in. w sekcji komentarzy. 21-latka wrzuciła serię zdjęć zrobionych od góry, które podpisała kontrowersyjnym „wyru**aj mi twarz, proszę”. Jej wcześniejszy post także wywołał poruszenie – widzimy, jak gwiazda wypina się biustem do kamery, a zdjęcie zamieszczone obok nagrania wskazuje, że kobieta rozgrzana jest do czerwoności.

Nie wiemy, co dzieje się za kulisami mediów społecznościowych Billie Eilish, ale wiemy, że chcemy tam być.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje