18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skiba nie robi sobie jaj z jaj

Skiba atakuje Zenka! "Jesteś pacynką PiS"

Wojciech Kozicki
07.07.2023  12:41
Skiba atakuje Zenka Martyniuka! "Jesteś pacynką PiS"
Skiba atakuje Zenka Martyniuka! "Jesteś pacynką PiS" Fot: Pawel Murzyn/East News, PRESS PHOTO CENTER/EastNews/paweł wójcik

Zenek Martyniuk jest broniony przez polskie gwiazdy po tym jak hejter obrzucił go jajkami. Jednak Skiba z zespołu Big Cyc na Instagramie, choć to znany jajcarz, tym razem jaj sobie nie robi. Trzeba mieć jaja, żeby coś takiego napisać!

Zenek Martyniuk padł ofiarą jajecznego obstrukcjonisty na koncercie. Przekorny los znów go dopadł, bo pieśniarz z zespołu Akcent padł właśnie ofiarą kolejnego ataku. Teraz Skiba z Bic Cyca robi sobie z niego jaja. Rockowy szansonista raczej pod prysznicem nie śpiewa parapaparapapa oooo ooo...

Zenek obrzucony jajkami. Ale Skiba jaj sobie nie robi

Krzysztof Skiba, ostatnio chwalący się motylami w brzuchu, najpierw oczywiście potępił incydent jajeczny. W muzyków na scenie rzucać niczym się nie powinno i basta. Skiba wprost nazwał to chamstwem.

Rzucanie jajami, czy czymkolwiek, w wykonawców na scenie, to chuligaństwo, które powinno być jednoznacznie potępione. To jawny brak kultury i chamstwo. Jednak nerwowa i przesadna reakcja Zenka Martyniuka i władz, na ten błahy w sumie czyn, sprowokowała mnie do napisania tego listu– obwieścił Skiba na Instagramie.

I na tym tyle miłego. Następnie Krzysztof Skiba „wyjaśnił” Martyniukowi dlaczego przeżył bliskie spotkanie z nabiałem. I jak to u Skiby, oberwało się PiS i TVP. Zenek, Martyniuk, który dla rządowych mediów jest przecież kurą znoszącą złote jaja, znowu pod jajecznym ostrzałem!

Twoje oburzenie na ten jajowy "zamach" jest zrozumiałe, ale pozwól, że Ci pewne sprawy wytłumaczę. Od ośmiu lat jesteś wizytówką telewizji, która kłamie, opluwa i szydzi z połowy Polaków. Na kandydata opozycji, w minionych wyborach prezydenckich, głosowało 11 mln obywateli Polski. Ci Polacy są codziennie obrażani, ośmieszani i nazywani zdrajcami w stacji, której dałeś twarz. Jak możesz nie dostrzegać, że ta stacja już dawno przestała być telewizją publiczną, a stała się telewizją partyjną?- oburzył się Skiba na Instagramie.

Zdaniem Skiby, piosenki Zenka Martyniuka „zostały wykorzystane jak zasłona dymna dla obrzydliwej nagonki TVP na wszystko i wszystkich”. Zdaniem artysty z Big Cyca, „Zenek Martyniuk został wykorzystany jako pacynka do robienia ludziom wody z mózgu”. Uważa, że Zenek Martyniuk jest potrzebny PiS, by „być szyldem partii politycznej i pluć na Trzaskowskiego oraz Tuska”.

Gdy daje się twarz kanciarzom grającym w pokera, nie dziw się, że ktoś może ci czasem napluć do herbaty. Przemyśl to na spokojnie. Pozdrawiam cię serdecznie i życzę wielu udanych koncertów, już bez chuligańskich incydentów- czule pozdrowił Zenka Skiba.

Sądzicie, że Skiba zaprosi Zenka Martyniuka na swój nadchodzący ślub i wesele? Los bywa przekorny...

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje