18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bic cyc, big love

Skiba bierze ślub! "Mam motyle w brzuchu" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
05.07.2023  11:33
Skiba i Karolina Kempińska biorą ślub! "Mam motyle w brzuchu"
Skiba i Karolina Kempińska biorą ślub! "Mam motyle w brzuchu" Fot: Mateusz Jagielski/EAST NEWS

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska biorą ślub! Szansonista i pieśniarz z zespołu Big Cyc w wywiadzie dla Jastrząb Post opowiedział o miłości, zaręczynach i podróży poślubnej... która odbyła się przed ślubem! 

Krzysztof Skiba nie ukrywa, że jest po uszy zakochany w Karolinie Kempińskiej. Jastrząb Post przeprowadził wywiad z parą na planie specjalnego odcinka nowego programu Mateusza Gesslera Para do gara. Ona mówi, on gotuje, który jesienią obejrzymy w Czwórce. Data ślubu już jest, a prawie-młoda para wybiera już obrączki.

Skiba i Karolina biorą ślub w Łodzi. Ale podróż poślubna już była

Karolina jest od Skiby młodsza o 26 lat. Prawdziwa miłość nie zważa jednak na metrykę. Jak podaje Jastrząb Post, Skiba weźmie ślub w Łodzi i udzieli go prezydent Hanna Zdanowska. Lista gości na ślubie jest już zamknięta, a pieśniarz Big Cyca zdradził nieco więcej informacji na temat swojego ślubu.

Bardzo przeżywamy ten ślub. Miejsce jest już wybrane, zaklepane. Lista gości jest zamknięta. Mogę zdradzić, że jeszcze nie zamówiliśmy, ale już szukaliśmy obrączek

- ujawnił Skiba. (Jastrząb Post)

Co ciekawe, podróż poślubna odbyła się przed ślubem. Skiba i Karolina odpoczywali w Kapadocji, co „było marzeniem Karoliny”.

Kiedy Skiba bierze ślub? Data ślubu na razie pozostanie tajemnicą, bo Karolina Kempińska jest przesądna. W dacie zawiera się pewna liczba, na której narzeczona Skiby ma obsesję. Skiba jest za to wylewny na temat miłosnego uniesienia i motyli w brzuchu.

Dużo radości, energii. Przy takiej kobiecie jak Karolina trudno nie fruwać w chmurach, nie odnosić takiego wrażenia, że człowiek unosi się nad ziemią. Ja kiedyś byłem człowiekiem bardzo ironicznie patrzącym na sprawy miłosne, okiem prześmiewcy. Zakochani byli często przedmiotem moich żartów, ale teraz kiedy sam przeżywam motyle w brzuchu, to uważam, że to są piękne chwile, a miłość, to jest takie uczucie, dla którego warto żyć. W życiu nie chodzi tylko o sukces i sprawy materialne. Trzeba też znaleźć czas na przyjemności i nie odkładać ich wciąż na później – ujawnił Skiba, pękając przy tym z dumy

- opowiedział Skiba. (Jastrząb Post)

Sama Karolina również nie ukrywa jak bardzo jest zakochana. Przyznała, że „wielu jej się oświadczało i zawsze uciekała”. Jednak w przypadku Skiby „to Karolina zarzuciła hak”.

A ja wpadłem w pułapkę miłosną. Karolina jest taką osobą, która lubi przejmować inicjatywę. Ja jestem ze świata rocka, nieco nieokrzesany. I ona pewnego dnia oświadczyła, że jak mamy się połączyć, to najpierw musi być pierścionek zaręczynowy. Była decyzja i kupiliśmy pierścionek. Na urlopie też były wyznania i nieoficjalne oświadczyny. Z tej burzy miłości pojawiły się konkrety

- wyznał Skiba. (Jastrząb Post)

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

Krzysztof Skiba o ślubie z młodszą o 26 lat partnerką. Jak wyglądały oświadczyny?

logo Tu się dzieje