18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

O co poszło?

Skiba nie zaprosił na ślub własnego syna! Tytus przerywa milczenie

22.08.2023  12:54
Skiba nie zaprosił syna na ślub
Skiba nie zaprosił syna na ślub Fot: Instagram @tytusdanziger, @skibabigcyc

W miniony weekend Krzysztof Skiba wziął ślub z ukochaną Karoliną. Teraz wyszło na jaw, że na tak ważnym wydarzeniu zabrakło syna sławnego muzyka – Tytus nie otrzymał zaproszenia od swojego ojca. Dlaczego?

Krzysztof Skiba wziął ślub z młodszą o 26 lat Karoliną Kempińską. Od dłuższego czasu plotkowano o ich związku z uwagi na tak dużą różnicę wieku między małżonkami. Do tego wiekopomnego wydarzenie – tj. wymienienia przysiąg – doszło w ten weekend, a ślubu udzieliła prezydent Łodzi we własnej osoby, Hanna Zdanowska.

Zdjęcia z wydarzenia zalały media społecznościowe. Możemy zobaczyć wielu znamienitych gościu oraz stoły zastawione przysmakami. Młoda para odtańczyła swój taniec, a goście skonsumowali tort. Coś wspaniałego! Doszły nas jednak słuchy, że Krzysztof Skiba na ślub nie zaprosił własnego syna. Dlaczego?

Krzysztof Skiba nie zaprosił na ślub własnego syna. Tytus przerywa milczenie

Wśród gościu weselnych nie zabrakło celebrytów takich, jak Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz czy Andrzej Grabowski. Nie widać było jednak syna muzyka – Tytusa. Skiba ma dwóch dorosłych synów – Tymoteusza i Tytusa, lecz jeden z nich nie został zaproszony na uroczystość.

W rozmowie z ShowNews Tytus Skiba skomentował sprawę w krótkim komentarzu.

Nie byłem obecny. Nie mam z ojcem kontaktu od niemal 1,5 roku. Nie dostałem zaproszenia - powiedział Tytus.

Tytus poszedł w ślady sławnego ojca i sam jest muzykiem – gra na gitarze i śpiewa w punkrockowym Danziger. Zrobiło się o nim głośno w zeszłym roku, gdy wyznał, że jest osobą biseksualną. W rozmowie z magazynem „Replika” wyznał także, że nigdy nie był z ojcem zbyt blisko. Wszystko przez ciągłe podróże Krzysztofa Skiby. Kontakt złapali jednak dzięki wspólnej pasji do muzyki. „Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej. Nie jest to łatwa relacja”, mówił Tytus dla „Repliki”.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje