18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chodzi o dzieci

Sławny aktor Mikołaj K. usłyszał zarzuty. Grozi mu długa odsiadka

03.02.2023  19:20
Sławny aktor może trafić do więzienia
Sławny aktor może trafić do więzienia Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

WP Teleshow informuje, że aktor znany z serialu „Pierwsza miłość”, Mikołaj K., usłyszał zarzuty. Przez zaleganie z alimentami grozi mu nawet rok więzienia.

Jak czytamy na portalu WP Teleshow, Prokuratura Okręgowa w Warszawie oskarżyła sławnego z telewizji aktora Mikołaja K. o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego w okresie od 1 czerwca 2017 roku do 15 lipca 2021 roku. To łącznie 147 tys. złotych. Akt oskarżenia trafił już do sądu.

Mikołaj K. może trafić do więzienia

Aktor znany z serialu „Pierwsza miłość” może teraz trafić nawet do więzienia. Mikołaj K. miał uchylać się od obowiązku alimentacyjnego, który zasądził Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie. Zgodnie z wyrokiem miał łożyć 1500 zł na każde z dwóch dzieci, które sprowadził na świat.

Przez uchylanie się od tego obowiązku, aktorowi grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności do roku. Mikołaj K. jest ojcem 12-letnich bliźniaków. Są one owocem związku z aktorką, która wraz z nim pojawiała się w serialu „Pierwsza miłość” - Anetą Zając. Mikołaj K. i Aneta Zając rozstali się w 2016 roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także