18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jadł pizzę w Rumunii

Sławny gwałciciel aresztowany przez „małego penisa”? Pomogła Thunberg

30.12.2022  11:10
Andrew Tate aresztowany za handel ludźmi
Andrew Tate aresztowany za handel ludźmi Fot: Twitter cobratate, Instagram gretathunberg

Wstrząsające doniesienia docierają do nas z Rumunii. Sławny prawicowy influencer został aresztowany w tym kraju pod zarzutem gwałtów i handlu ludźmi. Wpadł przez to, że wdał się w sprzeczkę na Twitterze z Gretą Thunberg.

Andrew Tate już od pewnego czasu jest idolem dla młodych pseudo-maczo oraz samotnych mężczyzn niezadowolonych ze swojego życia miłosnego, którzy chcą uchodzić za pseudo-maczo (to raczej niewielka, lecz głośna w internecie grupa). Wszystkich łączy nienawiść do kobiet i otaczającego ich świata. Do gustu przypadły im wypowiedzi mięśniaka, który poniżał płeć przeciwną. Tate twierdził choćby, że „kobiety są częściowo odpowiedzialne za bycie gwałconymi”.

Przed swoją karierą jako influencer, Tate był czterokrotnym mistrzem świata w kickboxingu. Obecnie głównie chwali się bogactwem i luksusowymi samochodami. Internauci jednak zastanawiali się, skąd emerytowanego kickboxera stać na tak hulaszcze życie? Już wiemy – Andrew Tate najprawdopodobniej uprowadzał kobiety i zmuszał je do prostytucji.

Greta Thunberg zbawia świat?

Na Twitterze Andrew Tate zamieścił post, na którym chwali się swoimi samochodami i zwraca się do sławnej aktywistki klimatycznej Grety Thunberg. Napisał, że jego samochody robią brum-brum i produkują dużo spalin i może wysłać jej na e-mail listę wszystkich brum-brumów. Ta jednak strąciła go jak bzyczącą muchę, pisząc:

Tak proszę, oświeć mnie. Napisz do mnie na energiamałegopenisa@miejżycie.com

Tate był rozsierdzony jak diabli i odpowiedział jej dwuminutowym bzyczeniem na nagraniu wideo. Niedługo później został aresztowany. Dlaczego?

Jerry’s Pizza jest hitem w Rumunii

Okazało się, że Andrew Tate był poszukiwany w Rumunii za gwałt i handel ludźmi.

Czterech podejrzanych stworzyło zorganizowaną grupę przestępczą, której celem było rekrutowanie, zakwaterowanie i wykorzystywanie kobiet poprzez zmuszanie ich do tworzenia treści pornograficznych przeznaczonych do oglądania na wyspecjalizowanych stronach internetowych za opłatą

- informuje rumuńska prokuratura.

Policja potrzebowała jednak jakiejś poszlaki, że Tate przebywa w Rumunii, aby mieć pozwolenie na nalot na jego rezydencję. I oto jest – na nagraniu widać, jak gwałciciel niesie pudełko pizzy z sieci Jerry’s Pizza, bardzo popularnej w Rumunii. Krzyczał do Grety, że pudełka nie odda do recyklingu. Ależ złośliwiec z tego handlarza ludźmi! Tak czy inaczej, to wystarczyło, żeby wejść na teren jego mieszkania i w końcu go aresztować.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje