18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kasia nie wróci?

Sławny youtuber ujawnił swoją orientację seksualną, nie jest hetero

21.03.2023  13:19
Krzysztof Gonciarz zdradził orientację seksualną
Krzysztof Gonciarz zdradził orientację seksualną Fot: Instagram kgonciarz

Jak informuje portal WP Teleshow, Krzysztof Gonciarz, jeden z najbardziej popularnych youtuberów w Polsce, ujawnił, że jest osobą biseksualną. „Najbardziej nic nie wnoszący coming out”, podsumował Gonciarz.

Krzysztof Gonciarz zdobył sławę w Polsce dzięki bardzo udanym vlogom z codziennego życia w Japonii, które zaczął realizować około 12 lat temu. Sam chętnie oglądał je piszący te słowa, jak i całe rzesze nadwiślańskich internautów. Youtuber pokazywał kraj Kwitnącej Wiśni z nieznanej dla Polaków strony, a realizacja jego produkcji stała na wysokim poziomie. Dlatego ludzie chętnie wspierali go pieniężnie na platformach dla patronów. Na Patronite swego czasu Krzysztof Gonciarz zbierał nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie.

W mediach społecznościowych twórcę śledzi ponad milion użytkowników. To właśnie na jednej z platform social media, na Instagramie, Gonciarz zdradził swoją orientację seksualną. Dla ludzi, którzy przestali śledzić go od czasu, kiedy zakończył działalność vlogową, może to być spore zaskoczenie. Fani, którzy z nim zostali na dłużej, nie byli jednak w szoku.

Krzysztof Gonciarz jest biseksualny

W poniedziałek na Instagramie Krzysztof Gonciarz opublikował nagranie, na którym ogłosił, że jest osobą biseksualną.

Jestem biseksualny, ale czekajcie, czekajcie, jestem tak biseksualny, że jakbym był kobietą, to byśmy powiedzieli, że jestem hetero

- stwierdził Krzysztof Gonciarz.

Rozumiemy to tak, że youtuber wykazuje przede wszystkim zainteresowanie mężczyznami, a w znacznie mniejszym stopniu kobietami. Tak czy inaczej, podobają mu się zarówno panie, jak i panowie, a więc nie jest heteroseksualny. Jego fani skwitowali to głównie stwierdzeniami typu: „dawno wiemy”, „oczywista oczywistość”, „no w sumie wyglądasz”.

Coming out Krzysztofa Gonciarza znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także