18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielkie serducho

Sławomir błaga o pomoc. Jego apel ściska za gardło

24.05.2019  13:34
Sławomir błaga o pomoc. Jego apel ściska za gardło
Sławomir błaga o pomoc. Jego apel ściska za gardło Fot: TRICOLORS/East News

Sławomir błaga internautów o pomoc. Każdy, kto obejrzy jego wideo będzie miał łzy w oczach. NIc dziwnego - wokalista disco polo zrobił coś naprawdę niezwykłego.

Sławomir jest jednym z najbardziej znanych wokalistów disco polo. Jedni go kochają, inni nienawidzą - ale praktycznie nikomu nie jest obojętny. Artysta skupia się raczej na tworzeniu swoich oryginalnych utworów, ale ostatnio wystąpił w niesamowitej odsłonie.

Sławomir błaga fanów o pomoc

Sławomir zaapelował do swoich fanów i błagał ich o pomoc. Zrobił to w charakterystycznym dla siebie stylu, rozpoczynając wypowiedź od: "Cześć, tu Sławomir". Tym razem wokalista disco polo poprosił o pomoc dla małego, chorego chłopca. Niejedna wrażliwa osoba z pewnością miała łzy w oczach widząc to.

Cześć tu Sławomir. Zbliża się wielkimi krokami „Dzień Dziecka” Poznajcie mojego kumpla Sebastiana Ambrozika. Każdy kto kocha muzykę rozumie o co walczymy. Z góry WAM serdecznie dziękujemy i udostępnijcie proszę u siebie - mówi na nagraniu Zapała.

Walka toczy się o uszko małego Sebastianka. Konkretnie trzeba mu zrekonstruować małżowinę uszną by mógł dobrze słyszeć. Chłopczyk spotkał Sławomira w Centrum Zdrowia Dziecka - piosenkarz z miejsca postanowił mu pomóc, wykorzystując swoją popularność. Jeśli fani zrobią to, o co artysta prosi - maluszek będzie miał szansę na beztroskie dzieciństwo. Zapała sam jest ojcem małego chłopczyka, nic więc dziwnego, że los Sebastiana tak bardzo go poruszył.

Jest szansa na to, żeby dziecko mogło radośnie żyć i słuchać muzyki.

Przeczytaj więcej
Komentarze