18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polsat sypnie pieniędzmi

Sławomir zarobi jeszcze więcej! Gwiazdor idzie do telewizji

02.04.2019  19:50
Sławomir poprowadzi program w Polsacie
Sławomir poprowadzi program w Polsacie Fot: facebook/Sławek Zapała

Piosenkarz Sławomir Zapała dostanie swój własny program w telewizji Polsat! Gwiazdor będzie pracował z youtuberami.

"Miłość w Zakopanem" dała mu sławę, a on z niej korzysta. Sławomir Zapała nie zwalnia tempa i już szykuje się do nowego zadania. Właśnie podpisał kontrakt z telewizją Polsat, w której poprowadzi swój własny program.

Sławomir dostanie program w Polsacie

Tym razem Polsat celuje podobno w młodych ludzi i w jakiś sposób wykalkulował, że gwiazdy YouTube plus Sławomir to prawdziwy worek pieniędzy. 

Sławomir będzie prowadził program rozrywkowy poświęcony youtuberom. Za chwilę ruszą castingi, a efekt finalny zobaczymy najprawdopodobniej jesienią - powiedział Super Expressowi tajemniczy informator.

Jak się okazuje, Sławomir na nowym kontrakcie może naprawdę sporo zarobić. Za trzy miesiące zdjęć, czyli jeden sezon programu, dostanie minimum 500 tysięcy złotych!

To nie pierwszy raz, gdy autor takich hitów jak wspomniana już "Miłość w Zakopanem", ale też "Magiera" czy "Ty mała znów zarosłaś" pojawi się na małym ekranie. Gwiazdor brał już udział w hicie Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", a później śpiewał w "Twoja twarz brzmi znajomo". Następnie podpisał kontrakt z TVP i razem z żoną prowadzili program "Big Music Quiz".

Przeczytaj więcej
Komentarze