18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poparli jedną z partii

Sławomir i Kajra mieszają się w politykę. Co na to fani?

11.04.2019  16:14
Sławomir i Kajra wspierają Wiosnę Biedronia
Sławomir i Kajra wspierają Wiosnę Biedronia Fot: Instagram/

Sławomir i jego żona Kajra opowiedzieli się po jednej z politycznych stron. Żona gwiazdora zdradziła, za kogo trzymają kciuki.

Sławomir Zapała - gwiazda rockpolo - kojarzony jest głównie z przaśnymi piosenkami, stylem rodem z lat 90., występami na sylwestrze w Zakopanem i miłością w tymże mieście. Teraz kojarzyć się może też z polityką, bo właśnie stanął ramię w ramię z jedną z polskich partii.

Sławomir i Kajra liczą na polityczną zmianę

Komu kibicuje gwiazdor? PiS, PO, a może ludowcom? Nic z tych rzeczy, Sławomir i jego żona trzymają kciuki za... Wiosnę.

Na Instagramie Roberta Biedronia pojawiło się zdjęcie, które wyraźnie stawia Sławomira po stronie jego partii. Gwiazdor, jego żona i lider Wiosny pozują razem z uśmiechami na twarzach.

Kajra: trzymamy kciuki za Wiosnę

To za mało, by stwierdzić, że Sławomir i Kajra podzielają poglądy Roberta Biedronia? Cóż, zawsze mogli po prostu stanąć z nim do zdjęcia.

A jednak, pod postem pojawił się jednoznaczny komentarz Kajry - żony Sławomira. W nim kobieta zdradza, że z postulatami Wiosny jest jej jak najbardziej po drodze.

Dziękujemy za miłe spotkanie. Trzymam mocno kciuki za Wiosnę. Niech przyniesie dużo radości i szacunku międzyludzkiego - napisała.

Kajra wspiera Wiosnę

Zdjęcie już podzieliło fanów Roberta Biedronia, którzy twierdzą, że jego polityka i teksty piosenek Sławomira się ze sobą kłócą. Jak będzie z fanami Sławomira? Czy też część z nich obrazi się na swojego idola za zaangażowanie polityczne po tej konkretnej stronie?

Sławomir i Kajra
Sławomir i Kajra wspierają Biedronia
Sławomir