18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Skromny jak Sławomir? Zobacz, jakim autem wozi się król rock polo

Redakcja
28.02.2018  12:53
Sławomir Zapała jeździ wysłużonym volkswagenem golfem
Sławomir Zapała jeździ wysłużonym volkswagenem golfem Fot: East News

Popularny gwiazdor lubi zaskakiwać.

Sławomir Zapała ma teraz bez wątpienia swoje pięć minut. Król rock polo i autor hitu "Miłość w Zakopanem" stał się ulubieńcem mediów. Niedawno opowiadał w "Pytaniu na śniadanie" o swojej karierze i synku. Jednak to nie jego wyznania na kanapie popularnego programu zwróciły uwagę internautów.

35-latek podjechał pod budynek TVP... wysłużonym golfem. Wydawałoby się, że gwiazdor tego formatu wozi się autem za dużo większe pieniądze. Piosenkarz został przyłapany przez fotoreporterów, jak wsiadał do samochodu z żoną Magdaleną „Kajrą” Kajrowicz.

 SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo
SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo Fot: Youtube.com/SŁAWOMIR gwiazda Rock Polo

Czerwone autko to Golf III. Według niektórych źródeł pojazd Sławomira może mieć nawet ponad 20 lat. Jemu to jednak nie przeszkadza. Muzyk jeździ nim na ważne wydarzenia i koncerty. W 2016 roku zapowiedział, że wjedzie nim nawet po schodach Opery Leśnej w Sopocie.

Skromność i autentyczność króla rock polo ujęła internautów, co przełożyło się na jego wyniki. Teledysk teledysk do hitu „Miłość w Zakopanem” ma już ponad 118 milionów wyświetleń na YouTubie. Czy Sławomir Zapała przejmie tron należący do tej pory do króla disco polo Zenka Martyniuka? Czas pokaże.

Czyżby jednak opowiastki o ukochanym golfie to oszustwo? "Fakt" przyłapał gwiazdora muzyki, kiedy pod osłoną nocy tankował na stacji benzynowej warte 250-300 tysięcy złotych czarne audi Q7. Sławomirze, ty kłamczuszku - pisał rozżalony redaktor dziennika. To bolesny cios dla milionów Polaków, którzy uwierzyli, że Sławomir podrywa kobiety na czerwone autko.

Takim autem wozi się Sławomir:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Przeczytaj więcej
Komentarze