18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Plany Kurzopków

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Może być kościelny!

31.01.2023  10:51
Ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Może być kościelny - nowe informacje
Ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Może być kościelny - nowe informacje Fot: VIPHOTO/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wezmą ślub? Jastrząb Post ujawnia nowe informacje o ślubnych planach Kurzopków. Kiedy ostatecznie sformalizują swój związek i czy będzie ślub kościelny?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, czyli zakochane w sobie gwiazdy TVP, mają poważne plany co do swojej relacji. Portal Jastrząb Post ujawnił, że po hucznej imprezie urodzinowej Kurzajewskiego, ostro zabrali się za planowanie swojej przyszłości i mowa jest o ślubie. Przypomina również, że pierwszy krok już zrobili, bo zaręczyli się na krótko przed publicznym ujawnieniem swojego związku, a Cichopek podczas jubileuszu 70-lecia TVP miała już na palcu nowy pierścionek zaręczynowy. Kiedy ślub?

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego - nowe informacje

Od dawna wiadomo, że Cichopek i Kurzajewski chcą zamieszkać razem. Trwają już nawet poszukiwania domu, w którym pomieści się ich patchworkowa rodzina. Chcą nabyć dom jeszcze przed zawarciem ślubu. Dom musi być duży. Jak ujawnia Jastrząb Post, „zamieszka bowiem z nimi nie tylko mama dziennikarza, która potrzebuje opieki i wsparcia, ale także dzieci Kasi. 

Szukają domu w lokalizacji, która zapewni dzieciom szybki dojazd do szkoły. Sytuacja na rynku nieruchomości nie jest najlepsza, ceny są coraz wyższe, ale wierzą, że uda im się coś znaleźć w rozsądnej cenie jeszcze przed ślubem. Pani Teresa choruje, a Maciek nie chce zostawiać jej samej. Seniorka traktuje Kasię jak córkę, polubiła także przyszywane wnuki. Cieszy się, że po rozwodzie z Pauliną jej syn znalazł tak wspaniałą kobietę – zdradza informator Super Expressu.

Cichopek i Kurzajewski wezmą ślub kościelny?

Niedawno ujawniono, że Cichopek i Kurzajewski chcieliby wziąć ślub kościelny. „Twoje Imperium” ujawnia, że Kasia Cichopek być może będzie starała się o rozwód kościelny. „Super Express” ujawnił nawet nieoficjalnie datę, kiedy miałby odbyć się ślub aktorki z „M jak miłość” i prezentera TVP.

Czytaj także