18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Coś radosnego

Ślub z Cichopek. Kurzajewski komentuje plotki

Wojciech Kozicki
17.02.2023  19:21
Ślub z Cichopek. Kurzajewski komentuje plotki
Ślub z Cichopek. Kurzajewski komentuje plotki Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski biorą ślub? Miejsce i data ujawnione przez portale plotkarskie. Sam zainteresowany skomentował plotki na temat ceremonii ślubnej z aktorką „M jak miłość”.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą udany związek, prowadzą razem „Pytanie na śniadanie” w TVP, ale chcą od życia więcej. Szukają wspólnego domu i jak ujawniły media, wezmą ślub. Jastrząb Post zapytał Kurzajewskiego o ślub z Cichopek, a gwiazdor telewizji śniadaniowej oficjalnie skomentował kolejne medialne doniesienia na temat stanięcia z nią przed ołtarzem. Chyba nie na taki komentarz czekali fani...

Ślub z Cichopek? Kurzajewski komentuje

Maciej Kurzajewski wyjaśnił, że ewentualne rozmowy o ślubie i weselu odbywają się poufnie w gronie rodzinnym. Trzeba przyznać powiedział dużo nie mówiąc niczego…

Jeśli takie rozmowy się odbywają, albo miały by się odbywać, to cudownie, że one odbywają się między nami, czy między osobami, które są tym żywo zainteresowane i są bohaterami tego przedsięwzięcia i cudownie, że tak może zostać. To jest coś, co możemy zostawić i zostawiamy dla siebie i naszych najbliższych. Chcemy się w przyszłości tym bardzo cieszyć. To jest coś radosnego i coś, co daje dodatkową energię – czaruje i zwodzi Maciej Kurzajewski.

Jednocześnie ewentualnie przyszły mąż Kasi Cichopek nie potwierdził, że ofiarował jej dwa pierścionki zaręczynowe.

Jak pisze Jastrząb Post, na razie Cichopek i Kurzajewski chcą zamieszkać razem. Zdecydowali się dostosować do swoich potrzeb dom w Starej Miłosnej w Warszawie, w którym obecnie mieszka Maciej, a także jego mama.

Czytaj także