18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Smaszcz vs Janachowska

Smaszcz się doigra? Milioner GROZI JEJ POZWEM! „Ja się nie boję”

09.11.2022  10:47
W sporze między Smaszcz a Janachowską robi się coraz goręcej
W sporze między Smaszcz a Janachowską robi się coraz goręcej Fot: VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News

Paulina Smaszcz wzięła się teraz za krytykę innej sławnej pary, po tym jak Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zgodnie ją zignorowali. Walczy obecnie z Izabelą Janachowską i jej mężem Krzysztofem Jabłońskim. Sprawa jest już bardzo gorąca, a w powietrzu wiszą pozwy. Czy w końcu pani Smaszcz się doigra i ktoś utrze jej nosa?

Wszystko zaczęło się od rozmowy z Anną Zejdler, w której Paulina Smaszcz odpowiedziała na krytyczne (acz wyważone i kulturalne) słowa Izabeli Janachowskiej. Janachowska stwierdziła po prostu, że „jak ktoś jest szczęśliwy, to nikogo nie atakuje”. To musiało trafić w czuły punkt Pauliny Smaszcz, która odparła:

Iza Janachowska, która wychodzi za mąż za milionera, czyli strzela sobie z nim dzidziusia, a on opuszcza żonę, która jest w średnim wieku?

Wówczas Izabela Janachowska odpowiedziała Paulinie w instagramowym oświadczeniu, w którym zarzuciła jej kłamstwa. Sprostowała, że jej obecny mąż był singlem, gdy go poznała, a dziecko jest owocem ich szczerej miłości. Zresztą ciężko starali się o nie przez siedem długich lat.

Na to pojawił się cios zwrotny! Paulina Smaszcz zarzuciła Izabeli Janachowskiej, że to ona kłamie i wszystko jest na opak, a w ogóle to Janachowska jest zła w swojej pracy i Paulinie odradzali współpracę z nią (Izabela Janachowska jest m.in. ekspertką ślubną i businesswoman).

Do akcji wkracza mąż Janachowskiej!

Krzysztof Jabłoński, mąż Izabeli, nie mógł stać z boku, gdy szkalowane jest dobre imię jego i jego żony, a podstawowe fakty jego życia są przeinaczane. Również wkroczył do ringu z Pauliną Smaszcz i wyprowadził nokautujące ciosy.

Odniósł się do jednego z zarzutów Smaszcz, pisząc wprost:

Cześć Paulina. Czy możesz mi powiedzieć, dlaczego kłamiesz, pisząc, że rozmawiałaś ze mną na temat zakupów Izy? Dla jasności Iza nie ma limitów na zakupy i może kupować, co chce, bez konieczności rolowania mnie

Kontynuacja jego wypowiedzi także była stanowcza:

Dlaczego kłamiesz, że ja dorobiłem się pieniędzy z Kaśką, a teraz je wydaję z Izą? Czy Ty znasz moje zeznania podatkowe i zeznania Katarzyny z okresu, kiedy z nią byłem przez 4 lata? Ponieważ ich nie znasz, to, bardzo proszę, nie wypowiadaj się na te tematy

A teraz najcięższe działa:

Jeżeli do jutra nie zobaczę sprostowania na Twoim profilu, to przekazuję sprawę do mojego adwokata i udowodnię Ci kłamstwo oraz wprowadzenie opinii publicznej w błąd. Ogólnie odczep się od mojej osoby i zajmij się własnym życiem

W reakcji na te słowa, Paulina Smaszcz usunęła wpis na temat Janachowskiej. Na jej relacji wciąż wisi jednak zdjęcie, na którym pokazuje Izabeli Janachowskiej… środkowy palec. Serio – na jej relacji na Instagramie widzimy zdjęcie Pauliny ze środkowym palcem anonimowego mężczyzny z podpisem „Pozdrawiamy Izabelę Janachowską i jej manipulowanie faktami i informacjami”. Paulina Smaszcz ma 49 lat. Zdjęcie znajdziecie na dole strony.

Pani Paulina podejmuje rękawicę

Paulina Smaszcz idzie na wojnę. W wywiadzie z portalem „Świat Gwiazd” powiedziała, że „się pana Krzysztofa nie boi”

Trwa wymiana zdań między naszymi prawnikami. Niech mi pan wierzy, mnie nie pokonała choroba, pokonało mnie wiele rzeczy, ja się pana Krzysztofa nie boję. Niech on mnie nie straszy, bo naprawdę ja się nie boję. A poza tym, ja wiem, gdzie jest prawda, a on prawdy się boi, więc myślę, że to jest duży problem

- stwierdziła Smaszcz w rozmowie ze „Światem Gwiazd”.

Większość komentujących w internecie stoi po stronie Izabeli Janachowskiej i jej męża. Pojawiają się jednak pojedyncze pozytywne komentarzy pod adresem Pauliny „Kobiety-petardy” Smaszcz. Kto ma rację w tym sporze? Osoba twierdząca, że zna fakty z czyjegoś życia, czy osoby, które to życie przeżyły? Być może dowiemy się dopiero w sądzie, a teraz możemy się jedynie nieśmiało domyślać.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Kobieta-petarda w natarciu
Kobieta-petarda w natarciu Fot: Instagram paulina.smaszcz
Czytaj także