18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zostawili ją na lodzie?

Smaszcz zostanie sama? Dla „pani Kasi” opuściły ją nawet dzieci

18.11.2022  15:22
Paulina Smaszcz została sama?
Paulina Smaszcz została sama? Fot: Stanley Dullea/Shutterstock, TRICOLORS/East News

Sprawa jest skomplikowana i coraz ciężej ustalić niezbite fakty. Jak twierdzi Paulina Smaszcz, ujawniła ona związek byłego męża Macieja Kurzajewskiego z Katarzyną Cichopek dla dobra dzieci. Według nowych ustaleń jednak, synowie Maćka dobrze dogadują się z jego nową partnerką i chcą spędzić z nią święta. To oznaczałoby, że pani Paulina zostanie sama podczas celebracji narodzin Jezusa.

Według doniesień Plotka, synowie pani Pauliny Smaszcz i pana Macieja Kurzajewskiego dogadują się z panią Katarzyną Cichopek, poniekąd wbrew temu, co wynikać mogłoby z wypowiedzi tej pierwszej. Paulina Smaszcz mówiła wszak, że dzieci cierpiały przez zdradę ojca i że domaga się od niego przeprosin wobec synów. Co więcej, rzekomo dzieci Macieja nie są mile widziane w domu, a Cichopek miałaby wręcz ściągać ich zdjęcia ze ścian! Zdaje się, że jest kompletnie inaczej, a ich dzieci święta spędzą z Maciejem i Kasią.

Nowe ustalenia – pani Kasia bryluje

Według doniesień Plotka, Katarzyna Cichopek stworzyła bardzo dobre relacje z dziećmi Macieja Kurzajewskiego, a dzieci zaakceptowały zmiany w życiu miłosnym ojczulka.

Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii

- ujawnia informator Plotka.

Ponadto cała (nowa) rodzinka ma teraz wspólnie spędzić święta Bożego Narodzenia.

Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi

- zdradził informator.

Jeśli te ustalenia są prawdziwe, a to pani Paulina Smaszcz mija się delikatnie z prawdą, wszystko wskazuje na to, że święta spędzi bez synów. Natomiast dzieci Kasi Cichopek z wcześniejszego związku z Marcinem Hakielem święta najpewniej spędzą z ojcem i jego nową partnerką.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje