18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Postępowanie prokuratorskie

Śmierć Murańskiego. Ratowniczka usłyszy zarzuty?

15.03.2023  16:16
Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Co zrobiła ratowniczka medyczna?
Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego. Co zrobiła ratowniczka medyczna? Fot: Facebook/MAteusz Murański

Mateusz Murański i nowe informacje o okolicznościach śmierci. Prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie ratowniczki. Co naprawdę było przyczyną śmierci Mateusza Murańskiego i kto rozpowszechnia plotki o lekach oraz narkotykach?

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła Polską. Ujawniono już przyczynę zgonu, ale prokuratura nadal nie wie co doprowadziło do tragedii i zleciła dodatkowe badania. Tymczasem w internecie aż huczy od plotek, pomówień i teorii spiskowych, z którymi rodzina Murańskich stara się walczyć. Czy źródłem plotek o przedawkowaniu leków jest ratowniczka medyczna, która była wezwana na miejsce tragedii?

Śmierć Mateusza Murańskiego. Komentarz rodziny Murańskich

Matka Mateusza Murańskiego twierdzi, iż to ratowniczka podała błędną informację w internecie, że 29-letni Murański przedawkował silne leki. Teraz wobec ratowniczki ma toczyć się postępowanie prokuratorskie. Rodzina zmarłego sportowca nazywa ratowniczkę „hieną” i „konfabulantką”. Joanna Godlewska-Murańska zapewnia również, że policja przeszukała mieszkania, w którym znaleziono Mateusza Murańskiego i nie wykryła obecności żadnych leków.

Początkiem kłamliwej narracji przeciwko Mateuszowi był zniesławiający wpis (…), która będąc na miejscu akcji reanimacyjnej, już 3 minuty po zakończeniu reanimacji, stworzyła fałszywą wiadomość, jakoby przyczyną zgonu Matiego było przedawkowanie oxycodonu. Zachowanie tej konfabulantki i hieny (…), co miała nieść pomoc, a pogrążyła mnie jako matkę zmarłego dziecka i skazała na niewyobrażalny ból, powinno być ukarane nie tylko kodeksowo, ale też napiętnowane społecznie. Póki żyć będę, każdego dnia kładąc się spać, będę myślała o ściganiu jej parszywych kłamstw. I wyciąganiu konsekwencji – ujawniła mama Mateusza Murańskiego.

Jaka naprawdę byłą przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego? Wcześniej Joanna Godlewska-Murańska pisała o „nieszczęśliwym wypadku". Ojciec Mateusza Murańskiego, powołując się na patomorfologa, ujawnił, że Matusz Murański mógł umrzeć z powodu gwałtownego zatrzymania akcji serca wywołanego uduszeniem w połączeniu z „ekstremalnym nocnym bezdechem”. Mateusz Murański chorował na bezdechy od wielu lat. Oficjalne i dokładne wyniki sekcji zwłok poznamy jednak może nawet aż za pół roku.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Źrodło: Jastrząb Post

logo Tu się dzieje