18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne wideo

Śmierć rapera na koncercie. Costa Titch spadł ze sceny

Wojciech Kozicki
13.03.2023  10:48
Śmierć rapera na koncercie. Costa Titch spadł ze sceny
Śmierć rapera na koncercie. Costa Titch spadł ze sceny Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/East News, YouTube

Śmierć na koncercie. Nie żyje sławny młody raper Costa Titch. Podczas występu stracił przytomność i spadł ze sceny. Rodzina zmarłego muzyka wydała oświadczenie.

Nie żyje raper Costa Titch. Zmarł mając zaledwie 28 lat. Południowoafrykański muzyk miał wypadek 11 marca podczas koncertu w Johannesburgu w ramach festiwalu Ultra Music – na oczach fanów spadł ze sceny. Śmierć rapera rapera Constantinosa Tsobanoglou, bo tak naprawdę się nazywał, wstrząsnęła fanami i branżą muzyczną. 

Raper Costa Titch. Tragedia na koncercie

Raper Costa Titch podczas koncertu stracił przytomność i spadł ze sceny. W internecie pojawiły się nagrania wideo z tragicznego koncertu, na których widać jak muzyk przewraca się podczas wykonywania jednej ze swoich piosenek. Osoba również obecna na scenie pomogła mu wstać, a Tsobanoglou próbował rapować dalej.

Chwilę później Costa Titch stracił przytomność i wylądował pod sceną, tuż przed swoimi fanami. Przewieziono go do szpitala, ale nie udało się uratować jego życia.

Rodzina rapera wydała oświadczenie w sprawie tragedii. Przyczyna śmierci niue została ujawniona.

Śmierć tragicznie zapukała do naszych drzwi. Okradając nas z naszego ukochanego syna, brata i wnuka.Jako rodzina stoimy w obliczu trudnego czasu, gdy próbujemy zrozumieć to, co nas spotkało i prosimy o czas oraz przestrzeń na dojście do siebie – przekazała rodzina zmarłego muzyka.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Śmierć na koncercie. Raper Costa Titch nie żyje [WIDEO]

Czytaj także