18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Socha umrze?

Śmierć w Na Wspólnej! Szokujące zdjęcie!

Wojciech Kozicki
25.11.2022  09:00
Śmierć w Na Wspólnej! Mocne sceny w serialu, Socha ujawniła zdjęcie
Śmierć w Na Wspólnej! Mocne sceny w serialu, Socha ujawniła zdjęcie Fot: Justyna ROJEK/East News

Szok i śmierć w serialu „Na Wspólnej”. Potwierdzono, że z kultowej telenoweli TVN odchodzi Małgorzata Socha, a jej bohaterka Zuza odejdzie z hukiem. Opublikowano dramatyczne zdjęcie!

Obsada „Na Wspólnej” uszczuplona. Od dawna mówiło się, że Małgorzata Socha odchodzi z „Na Wspólnej” i w końcu czarny scenariusz stał się faktem. Zuza Hoffer umrze w tragicznych okolicznościach? Po 20 latach żegna się z produkcją i zakończy się ostatecznie jej wątek. Romans Kamila z szefową doprowadzi do tragedii?

Śmierć w Na Wspólnej. Jak odejdzie Socha/Zuza?

Wszystko wskazuje na to, że Zuza umrze. Małgorzata Socha na Instagramie opublikowała dramatyczne zdjęcie z planu zdjęciowego „Na Wspólnej”. Zuza ranna – czeka nas straszna śmierć w serialu? Taki będzie dramatyczny koniec Sochy w „Na Wspólnej”? Nie wiadomo w jakich okolicznościach znalazła się pokiereszowana w szpitalu, ale wszystko wskazuje na smutne zakończenie jej historii.

Zgodnie z ustaleniami Onetu, ostatni odcinek „Na Wspólnej” z Sochą/Zuzą zostanie wyemitowany w środę 14 grudnia.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom portalu Obcas.pl, zanim dojdzie do śmierci w szpitalu, Zuza dowie się o tym, że Kamil ją zdradza ze swoją szefową, Anną Kolendą. Gdy poinformuje o tym Zuzę, ta nie przyjmie tego dobrze do wiadomości. Nieznane są jednak dokładne przyczyny śmierci bohaterki. Dziennikarze portalu sugerują kilka rozwiązań – wypadek bądź samobójstwo. My dodajmy do tego otrucie. Kto wie czy Kamil nie będzie chciał się pozbyć żony w niewybredny sposób? - pisze Radio ZET.
Czytaj także