18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Samobójstwo z miłości?

Śmierć wokalistki disco polo. Nowe informacje

Wojciech Kozicki
18.04.2023  17:33
Śmierć wokalistki disco polo Agnieszki Mazurek. NOWE INFORMACJE
Śmierć wokalistki disco polo Agnieszki Mazurek. NOWE INFORMACJE Fot: Adam Wysocki/East News

Wokalistka disco polo Agnieszka Mazurek zmarła rok temu. Prokuratura prowadziła postępowanie w sprawie samobójstwa. Super Express ujawnia nowe informacje o śmierci gwiazdy polskiej muzyki tanecznej i zespołu Lider Dance.

Agnieszka Mazurek zmarła 12 kwietnia 2022 roku. Wokalistka disco polo i gwiazda zespołu Lider Dance w swoim mieszkaniu popełniła samobójstwo? Prokuratura wszczęła nawet postępowanie, aby sprawdzić, czy do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Jaka naprawdę była przyczyna śmierci Agnieszki Mazurek?

Śmierć Agnieszki Mazurek. Dlaczego gwiazda disco polo odebrała sobie życie?

Po roku od śmierci gwiazdy disco polo „Super Express” ujawnia nowe informacje o tragedii. Podobno „przyczyną samobójstwa miał być zawód miłosny”.

Agnieszka Mazurek odeszła w wieku 33 lat. W zespole Lider Dance występowała z Marcinem Madajskim oraz Marcinem Tomczykiem od 2014 roku, zastępując Karolinę Michalak.

Zespół wylansował takie przeboje disco polo jak "Tak Bardzo Kocham", "Całować chcę", czy "Ja będę Twoja", które na YouTube mają miliony wyświetleń. Jak przypomina Radio ZET, Agnieszka Mazurek z zawodu była nauczycielką języka angielskiego. Uczyła w kilku szkołach, m.in. w Szkole Podstawowej nr 1 w Sieradzu. 

Wokalistka została pochowana na cmentarzu w rodzinnej Zduńskiej Woli.

W październiku 2022 roku w Zduńskiej Woli zorganizowano widowisko "Wieża Babel", którego inicjatorką była Agnieszce Mazurek. W MDK Ratusz pojawili się przyjaciele tragicznie zmarłej wokalistki. Zespół Lider Dance do tej pory nie podjął decyzji, czy zamierza szukać nowej piosenkarki – informuje Super Express.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje