18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

jest z siebie dumna

Roxie Węgiel nie ma czasu na naukę. Do szkoły poszła z policją

04.09.2019  08:40
Roxie Węgiel nie ma czasu na naukę. Do szkoły poszła z policją
Roxie Węgiel nie ma czasu na naukę. Do szkoły poszła z policją Fot: Instagram

Roksana Węgiel skarżyła się niedawno, że nie ma czasu się uczyć, bo ciągle koncertuje. Przyszedł nowy rok szkolny i zdaje się, że uczęszczanie na lekcje dalej nie jest priorytetem.

W poniedziałek w całej Polsce zaczął się rok szkolny, ale Roksana Węgiel Roxie na uroczystą inaugurację nie poszła. Przynajmniej nie do placówki, w której uczyć się będzie w najbliższym roku.

Nie założyła granatowej spódniczki i białej koszuli, nie odebrała planu lekcji. Zamiast tego przywdziała jaskrawo zieloną sukienkę i glany, i pojechała do Sosnowca.

Roxie Węgiel uczy dzieci

Wagary już w pierwszy dzień szkoły? Tak, ale nie do końca. Roksana poszła w Sosnowcu do szkoły, towarzyszyli jej policjanci. Nie była to jednak kara (chyba), a zorganizowane specjalnie na tę okazję szkolenie dla uczniów.

Roksana wraz z policjantami uczyła dzieci, jak zachowywać się na drodze. Gwiazdeczka pokazała młodszym kolegom, jak przechodzić przez jezdnię i tłumaczyła, by idąc nie bawić się telefonem - podaje "Dziennik Zachodni".

Bardzo lubię takie akcje i chętnie biorę w nich udział, bo bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Dziękuje policji za zorganizowanie tego wydarzenia

- mówiła.   

Roxie zna się z policją

Tym razem spotkanie Roksany z policją było przyjemne. "Tym razem", bo to nie pierwszy kontakt młodej gwiazdki z mundurowymi. Jakiś czas temu czternastolatka wpadła na patrol, gdy kierowca jej limuzyny łamał przepisy drogowe i jak gdyby nigdy nic mknął ulicą na sygnale.

Wtedy Roksana oburzała się, że przez zatrzymanie, nie zdążyła na koncert. Bo jak to możliwe, że gwiazda musi być traktowana jak każdy inny szary obywatel.