18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za pomysł!

Stachursky bierze się za Stand-Up

Redakcja
06.03.2019  13:48
Stachursky bierze się za Stand-Up
Stachursky bierze się za Stand-Up Fot: Flickr

Jacek Stachursky już w lutym ogłosił, że jego program artystyczny na 25 lat działalności scenicznej będzie w formie stand-upu. Teraz zdradził szczegóły.

Aż trudno uwierzyć, że Stachursky świętuje w tym roku swoje 25 działalności artystycznej. W zasadzie rokrocznie zaskakuje nas on bowiem nowymi brzmieniami, które pojawiają się w jego utworach.

Stachursky zostanie standuperem

Tym razem jednak postanowił zaskoczyć nie tylko muzycznie. Artysta szykuje specjalny „Live Stand-Up and Show”, w którym to on będzie główną gwiazdą i jednocześnie bohaterem. Jak zdradził w rozmowie przeprowadzonej przez portal Newseria, Stachursky przygotowuje show łączące jego muzykę i koncerty z formą stand-upu.

Stachursky Live Stand-Up and Show

Podczas tego drugiego muzyk podzieli się swoimi doświadczeniami, które przez ćwierć wieku zbierał na scenach całej Polski. Co to dokładnie będzie nie zdradził natomiast zapewnił, że w ciągu tego czasu udało mu się zebrać pokaźną liczbę anegdot i komicznych historii, które znakomicie pasują do formuły stand-up.

Artysta zapewnił też, że nie tylko jego życie artystyczne będzie tutaj tematem przewodnim, ponieważ zamierza wrócić także do czasów dzieciństwa i młodości. A wszystko w nieco humorystycznej formie.

Kolejne show Stachurskiego

Całość może kojarzyć się z jego projektem sprzed kilku lat, który nazywał się „Jacek Stachursky Show & Aftershow”. Tym razem jednak w występ sceniczny wplecione zostaną po prostu elementy różnych sztuk, głównie stand-upu.

Muzyk zdradził, że program jest już prawie gotowy. Gdy tylko prace nad nim dobiegną końca wyruszy w trasę po kraju.

Przeczytaj więcej
Komentarze