Kuso, oj kuso

Steczkowska obnażyła pośladki. Zrobiła to przy dzieciach!

17.07.2019  09:56
Steczkowska obnażyła pośladki. Zrobiła to przy dzieciach!
Steczkowska obnażyła pośladki. Zrobiła to przy dzieciach! Fot: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Justyna Steczkowska pochwalić się może zabójczą figurą. Najwyraźniej jednak nie ma wyczucia, kiedy należy się nią szczycić, a kiedy lepiej się wstrzymać. 

Justyna Steczkowska jest matką trójki dzieci, dawno już przekroczyła 40 rok życia, a dalej wygląda jak bogini. Figurę ma boską i nie ma co ukrywać - pokazywanie jej może przynosić chlubę. Niestety, ostatnio piosenkarka przesadziła.

Oczywiście, na plaży wszyscy jesteśmy w kostiumach kąpielowych i bikini to nic złego. Jednakże bikini, którego dolna część składa się ze stringów to już niekoniecznie coś właściwego - zwłaszcza, jeśli odpoczywa się z dziećmi.

Steczkowska obnaża pośladki

Steczkowska najwyraźniej nie przejęła się tym przesadnie i postanowiła obnażyć swoje kształtne pośladki w wyjątkowo mocno wyciętym bikini. Oczywiście fani od razu zwrócili uwagę na jej niesamowitą figurę i przyprawiające o zawrót głowy pośladki.

Pojawiły się komentarze wszelkiej maści. 

Poproszę przepis na te pośladki! - pisze jeden z komentujących.

Już nie trzeba tak się chwalić swoją figurą... I tak każdy wie, że wygląda Pani obłędnie... - napisała inne internautka.

Może tak ta pani pochwaliłaby się jaką nową piosenka, a nie pośladkami, bo z tego, co nam wiadomo, jest piosenkarką. Zapytam jeszcze - jeleń został w domu? - napisał ktoś inny rozczarowany postem piosenkarki. 

A Wam jej zachowanie wydaje się właściwe?

Przeczytaj więcej
Komentarze