Steczkowska mocno popłynęła. Bilety na jej koncert droższe, niż na Madonnę

Redakcja
19.12.2018  14:30
Justyna Steczkowska
Justyna Steczkowska Fot: Przemek Swiderski/East News

Fani Justyny Steczkowskiej mogą mocno się zdziwić, kiedy zobaczą, ile kosztują bilety na koncert artystki. Za miejsce pod sceną zmuszeni będą zapłacić więcej, niż za show Madonny!

Ile może kosztować bilet na koncert polskiego artysty? Muzyczne show cieszą się ogromną popularnością i za występy największych gwiazd trzeba dziś zapłacić średnio 100-150 złotych. Podobnie jest w przypadku Justyny Steczkowskiej, tyle tylko, że wejściówka za sto złotych pozwoli wielbicielom głosu artystki podziwiać ją... z samego końca sali.

Piosenkarka, która w listopadzie przyszłego roku wyruszy w trasę po Polsce, wyjątkowo wysoko się ceni - ustalił "Fakt". Jak wynika z analiz dziennikarzy, bilety na jej show kosztują blisko 500 złotych. Aby zasiąść w pierwszym rzędzie, trzeba zapłacić 499 złotych. Dla porównania - nawet na koncert światowej sławy Madonny można było wybrać się za niższą stawkę - 413 złotych.

Sprawdziliśmy, jak wygląda kwestia cen biletów na występy innych polskich artystów. I tak na przykład, by zobaczyć na scenie legendarny duet Kayah i Bregovic, wydamy maksymalnie 149-169 złotych.

Skąd tak wygórowana cena biletów na koncert Justyny Steczkowskiej? Sytuację wyjaśnił manager artystki, Łukasz Wojtanowski.

To cena specjalnego pakietu, w którym zawarte jest między innymi spotkanie z Justyną

ZOBACZ TEŻ:  Na disco polo można NAPRAWDĘ dobrze zarobić. Te kwoty przyprawiają o zawrót głowy

Przeczytaj więcej
Komentarze