18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żyje jest nowelą

Stockinger singlem. Ogłosił rozstanie

Wojciech Kozicki
25.11.2022  11:01
Stockinger singlem, ogłosił rozstanie. Życie jest nowel
Stockinger singlem, ogłosił rozstanie. Życie jest nowel Fot: TRICOLORS/East News

Głośne rozwody i rozstania polskich gwiazd – kolejny odcinek! Tym razem singlem został Tomasz Stockinger. Oficjalnie potwierdził rozstanie z partnerką! Zwrot akcji niczym w serialu „Klan”!

Tomasz Stockinger, czyli gwiazda serialu „Klan”, ukrywa swoje życie prywatne skuteczniej, niż PiS wydatki poza budżetem. Teraz jednak oficjalnie potwierdził, że lista jego nieudanych związków się wydłużyła. Doktor Lubicz  z „Klanu” ujawnił, że znów jest singlem.

Stockinger singlem. Potwierdził rozstanie 

Dlaczego Tomasz Stockinger i jego ukochana zdecydowali się na rozstanie? Tego nie wiemy i pewnie nigdy się nie dowiemy. Jednak „Na Żywo” podaje, że ukochana Stockingera miała niedawno poważne problemy zdrowotne, a aktor był dla mniej ogromnym wsparciem. Chociaż nie są już razem, on nadal oferuje jej pomoc.

Jesteśmy w stałym kontakcie, esemesujemy, Kasia jest cierpiąca. Walka i terapia trwała ponad pół roku, wiedziałem o chorobie, były metody leczenia różne i okazało się, że trzeba iść pod skalpel. Nie wiem, skąd biorę siły na to wszystko, sam miałem poważną operację dwa i pół roku temu. Pomagam, ile mogę — powiedział Stockinger w rozmowie z "Na Żywo".

Jak jednak podaje Radio ZET, powołując się na słowa informatora „Na żywo”, to może być kłamstwo. Anonimowe źródło tabloidu ujawniło, że w życiu Tomasza i Katarzyny wcale tak kolorowo nie było.

Kasia w swoich problemach nie ma wsparcia Tomasza. Na szczęście jest już po operacji i powoli dochodzi do siebie. Pomagają jej przyjaciele, na ukochanego nie może liczyć — twierdził informator "Na Żywo" (za: sprawdzone.pl).

No cóż, życie jest nowelą, raz przyjazną, a raz wrogą. Czasem chcesz się pożalić, a czasem rozstajesz się ze Stockingerem…

Czytaj także