18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie tatusiem?

Strasburger się rozkręca. Chce mieć dziecko z żoną młodszą o 37 lat

Malwina Kossela
16.08.2019  13:42
Strasburger się rozkręca. Chce mieć dziecko z żoną młodszą o 37 lat
Strasburger się rozkręca. Chce mieć dziecko z żoną młodszą o 37 lat Fot: VIPHOTO/East News

Karol Strasburger dopiero co poślubił swoją młodszą o 37 lat partnerkę, a już snuje plany o ojcostwie. Aktor czuje, że znów może być szczęśliwy.

Karol Strasburger zaczyna właśnie swoje nowe życie. Aktor poślubił młodszą od siebie o 37 lat partnerkę - to jednak dopiero początek zmian, jakie zamierza wprowadzić do swojej codzienności. Gospodarz Familiady marzy bowiem o dziecku.

72-letni aktor marzy o dziecku

Strasburger w 2013 roku przeżył osobistą tragedię. Po długiej chorobie zmarła jego żona - Irena. Aktor przeżywał wtedy nie tylko żałobę, ale również czysty żal przez to, że nigdy z ukochaną nie zdecydowali się na powiększenie rodziny. 

Po latach jednak Strasburger zakochał się w pięknej Małgorzacie Weremczuk i uznał, że jeszcze nie wszystko stracone. Teraz czuje, że znowu może być szczęśliwy oraz - kto wie - może również uda mu się spełnić marzenie o ojcostwie. 72-letni prezenter i jego 35-letnia żona mają przed sobą wiele możliwości.

Małgonia wniosła do mojego życia radość i światło. Pozwoliła mi przetrwać trudny czas i uwierzyć, że jeszcze mogę być szczęśliwy. Dziękuję ci za to żono – twiedził Strasburger.

O tym, że para planuje powiększyć grono swojej rodziny, nieoficjalnie dowiedział się SE. Życzymy powodzenia i szczęścia na tej nowej, wspólnej drodze.

Przeczytaj więcej
Komentarze