18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Problemy ze zdrowiem

Straszny dramat Macieja Stuhra. Potrzebna operacja

07.11.2022  09:46
Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem
Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem Fot: VIPHOTO/East News

Na jaw wyszły szokujące i przykre szczegóły dotyczące życia prywatnego Macieja Stuhra i jego żony, Katarzyny Błażejewskiej-Stuhr. Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem. Para wspólnie przeżywa ten kryzys, a żona może liczyć na wsparcie sławnego męża.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr jest dietetyczką i autorką e-booków na temat żywienia. Poradami dzieli się także na swoim blogu czy na Instagramie. Wzięła ślub z Maciejem Stuhrem w 2015 roku i mają wspólnie jedno dziecko – Tadeusza. Katarzyna nie jest zbyt medialną osobą, uważnie wybiera, co ujawnia publice i ceni sobie swoją prywatność.

Na co choruje żona Macieja Stuhra?

Ostatnio na Instagramie Katarzyna Błażejewska-Stuhr zdradziła, że ma problemy ze zdrowiem.

Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co. Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy

- ujawniła Błażejewska-Stuhr.

Natomiast na blogu kachblazejewska.pl zdradziła trochę więcej szczegółów:

Jak być może wiecie, przez ostatnie kilka ładnych miesięcy borykałam się z problemami zdrowotnymi. Wiele diagnoz, niektóre budzące wiele lęku, niebawem poddaję się zabiegowi. Oby to skończyło źródło problemów. Z całą pewnością wiele miało podłoże nerwowe, albo choroba podsycana niepokojem nasilała swoje objawy

Katarzyna Błażejewska-Stuhr dodała też, że może liczyć na wielkie wsparcie jej męża. Wciąż jednak nie wiemy, co dokładnie dolega Błażejewskiej-Stuhr, ale skoro nie chce się dzielić ze światem prywatnymi problemami, to oczywiście nie wnikamy dalej. Wiemy natomiast, że żona Macieja Stuhra podda się jakiemuś zabiegowi.

Pani Katarzynie życzymy multum zdrowia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje